Про компанію
Промислове обладнання та арматура

F.B.R. Bruciatori S.r.l.

F.B.R. Bruciatori S.r.l. logo
 
Компанія ТОВ "Італгаз" - офіційний дистриб'ютор компанії F.B.R. Bruciatori S.r.l. в Україні.
 
Італійська компанія F.B.R. Bruciatori S.r.l - була створена 1 квітня 1969 року. Основний напрямок діяльності - виробництво пальників малої потужності для побутового та промислового сектора. Також компанія виробляла пальники для плавильних печей, що працюють з легкими сплавами латуні, алюмінію та бронзи.
 
Компанія F.B.R. Bruciatori разом зі студією Технічного проектування в 1975 році, об'єднують свої зусилля для спільної наукової роботи. Завдяки цьому альянсу була відкрита перша наукова лабораторія, що проводила дослідження в області розвитку і модернізації продукції.
 
З появою лабораторії, у компанії з'явилася можливість реалізувати різні вимоги замовників в області побутового та промислового опалення. Що вивело компанію на новий технологічний і виробничий рівень.
 
З того часу вся продукція компанії стала проходити через постійне вивчення і модернізацію перш, ніж вийти на промисловий ринок.
 
Для кращого просування товарів на міжнародних ринках, в 1986 році компанією F.B.R. Bruciatori була проведена робота по консолідації торговельних відносин. Що в свою чергу призвело до збільшення виробництва і зростання числа робочих.
 
1994 рік, цей період для заводу, ознаменувався входженням нових бізнес-партнерів. Що дало можливість компанії встановити нове виробниче обладнання.
 
У 2000 році компанія F.B.R. купує прилеглу до підприємства землю в провінції Верони, що в свою чергу створює потенціал для розширення власних виробничих і складських площ.
 
Альтернативні види палива пальників F.B.R.
 
Компанія F.B.R. Bruciatori S.r.l. йде в ногу з часом і активно впроваджує у виробництво пальники на альтернативних видах палива. F.B.R. проектує і поставляє пальники, що працюють на біодизелі, важкому паливі з низьким вмістом сірки, важкому мікроемульгованому паливі. Також компанія розробила пальники, що працюють на кользовій, соняшниковій та інших рослинних оліях.
 
 
Документація F.B.R. Bruciatori S.r.l.

 
 

 

Пальники F.B.R. Bruciatori S.r.l.

 
 
 
Газові пальники
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дизельні пальники
 
 
 
 
 
Мазутні пальники
 
 
 
 
 
 
Комбіновані пальники
 
 
 
 
 
 
Промислові пальники (без вентилятора)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Контактна інформація компанії F.B.R. Bruciatori S.r.l.

 
Via V. Veneto, 152
37050 Angiari
(Verona — Italy)
 
T. +39 0442 97000
fbr@fbr.it
 
VAT number 00549380236
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити