Про компанію
Головна > Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Про компанію

Компанія «Італгаз» була заснована в березні 2004 року і об'єднала в собі групу професіоналів, які мають багаторічний практичний досвід роботи. Основний профіль діяльності: промислове обладнання, проектування і монтаж об'єктів тепло-, газо-, водопостачання, котелень із сучасними системами автоматизації. Здійснюємо сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування і змонтованих об'єктів в комплексі.
 
Зовнішньоекономічна діяльність ТОВ «Італгаз» є найважливішим компонентом в динаміці розвитку торгівлі. Вже більше десяти років ми успішно здійснюємо поставки високоякісного газового, теплотехнічного та технологічного промислового обладнання із західної Європи, будучи офіційним представником на території України низки італійських заводів і брендів:
 

ACL S.r.l.
ACL S.r.l.

Elektrogas - Elettromeccanica Delta S.p.A.
Elektrogas - Elettromeccanica Delta S.p.A.

IVR
IVR S.p.A.

Pietro Fiorentini S.p.A
Pietro Fiorentini S.p.A

OROFLAM S.r.l. logo
OROFLAM S.r.l.

F.B.R. Bruciatori S.r.l. logo
F.B.R. Bruciatori S.r.l.

giuliani anello logo
Watts Industries Italia S.r.l.

Delta pumps - Elettromeccanica Delta S.p.A
Delta pumps - Elettromeccanica Delta S.p.A.

De Pala S.r.l. logo
De Pala S.r.l.

 
Фірмою «Італгаз» з 2006 року успішно організовано виробництво комерційних вузлів обліку газу, ШГРП (шафових газорегуляторних пунктів) на базі кращих імпортних і вітчизняних комплектуючих.
 
З 2012 року особлива увага приділяється монтажу систем колективних димоходів багатоповерхових житлових будинків і подальшому підключенню до них індивідуальних опалювальних котлів (автономне поквартирне опалення), перевірці систем вентиляції та димовидалення. У даній області придбаний солідний багаж знань і практичний досвід.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити