Про компанію
Головна > Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Про компанію

Увага!
Шановні партнери, доводимо до Вашого відому, що наша компанія зараз працює в черговому режимі, прохання писати на пошту italgaz@ukr.net, italgaz7@ukr.net або тел. для зв'язку в мессенджерах 063 233 21 48.
 
Компанія «Італгаз» була заснована в березні 2004 року і об'єднала в собі групу професіоналів, які мають багаторічний практичний досвід роботи. Основний профіль діяльності: промислове обладнання, проектування і монтаж об'єктів тепло-, газо-, водопостачання, котелень із сучасними системами автоматизації. Здійснюємо сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування і змонтованих об'єктів в комплексі.
 
Зовнішньоекономічна діяльність ТОВ «Італгаз» є найважливішим компонентом в динаміці розвитку торгівлі. Вже більше десяти років ми успішно здійснюємо поставки високоякісного газового, теплотехнічного та технологічного промислового обладнання із західної Європи, будучи офіційним представником на території України низки італійських заводів і брендів:
 
 
Фірмою «Італгаз» з 2006 року успішно організовано виробництво комерційних вузлів обліку газу, ШГРП (шафових газорегуляторних пунктів) на базі кращих імпортних і вітчизняних комплектуючих.
 
З 2012 року особлива увага приділяється монтажу систем колективних димоходів багатоповерхових житлових будинків і подальшому підключенню до них індивідуальних опалювальних котлів (автономне поквартирне опалення), перевірці систем вентиляції та димовидалення. У даній області придбаний солідний багаж знань і практичний досвід.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити