Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Pietro Fiorentini S.p.A

Pietro Fiorentini S.p.A logo
 
Pietro Fiorentini S.p.A одна з лідируючих компаній на ринку нафтогазових продуктів. З кожним роком компанія все більше спрямовує свої зусилля на вдосконалення своїх продуктів і поліпшення якості послуг.
 
Pietro Fiorentini прикладає максимум зусиль, інноваційних технологій та технічного прогресу при створенні кожної установки, що дає їм повне право з упевненістю дивитися в майбутнє.
 
Якість та конкурентність продукції Pietro Fiorentini завжди підвищується, завдяки зусиллям кваліфікованого персоналу і побажанням клієнтів.
 
Мета компанії Pietro Fiorentini - це самовдосконалення та застосування новітніх технологій при використанні і транспортуванні природного газу.
 
Компанія Pietro Fiorentini займає лідируючі позиції в своєму сегменті ринку, завдяки постійному зростанню в професійному плані та використання в своїх роботах новинок технічного прогресу.
 
Історія
 
Історія компанії починається в далеких 50-х роках минулого століття, і налічує вже понад 70 років. Всі ці роки компанія не припиняла вчитися і вдосконалюватися.
 
Завдяки величезному, 70-річному досвіду роботи, компанія Pietro Fiorentini незмінно залишається лідером на ринку нафтогазової галузі.
 
За цей час компанія завжди прагнула до поліпшення якості послуг, і враховувала побажання своїх клієнтів, а також намагалися бути першими у всьому.
 
Компанія Pietro Fiorentini завжди йшла в ногу з прогресом, застосовуючи при виробництві електронних і вимірювальних пристроїв тільки найкращу сировину і професійне технічне обладнання.
 
За 70-річну історію компанія розсунула межі і вийшла на світовий ринок відкривши 11 представництв в різних куточках світу. Це говорить про те, що попит на послуги компанії Pietro Fiorentini виріс і продовжує рости. 
 
 
Концепція розвитку Pietro Fiorentini S.p.A
 
Концепція розвитку компанії Pietro Fiorentini S.p.A, полягає в постановці і досягненні найвищих цілей, використовуючи при цьому всі доступні ресурси.
 
Ключем до успіху Pietro Fiorentini s.p.a став безпечний видобуток та використання природного газу, без шкоди для навколишнього середовища. Для цього компанія використовує новітнє технологічне обладнання та кваліфікований персонал. 
 
Pietro fiorentini прагне до поліпшення якості своїх продуктів, і робить все, для того щоб залишатися на ринку нафтопродуктів лідером і надалі.
 

Документація Pietro Fiorentini S.p.A


 
 

 

Продукція Pietro Fiorentini S.p.A


 
 
 
Регуляторитиску газу
 
Побутові
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Промислові
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Стабілізатори тиску газу
 
 
 
 
 
 
 
Фільтри для газу
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Індикатор перепаду тиску газу
 
 
 
 
 
Запобіжно-скидні клапани (ЗСК)
 
 
 
 
 
Засувка "Батерфляй"
 
 
 
 
 
 
 
 
Контактна інформація компанії Pietro Fiorentini S.p.A

 
Via Enrico Fermi, 8/10
36057 Arcugnano (VI)
 
Tel. +39 0444 968 511
Fax +39 0444 960 468
e-mail: sales@fiorentini.com
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити