Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Регулятор газу FEX-FEXS Pietro Fiorentini

Подивитися ціни ↓
Регулятор тиску газу FEX
 
  Редуктор газовий двоступеневий FEX, FEXS виробництва Fiorentini Minireg (Італія) призначений для редукування тиску неагресивних газів з високого/середнього тиску до середнього/низького. Встановлюється в будь-якому положенні в місцях, захищених від атмосферних опадів. Має вбудований фільтр та ЗЗК (запобіжно-запірний клапан)та ЗСК (запобіжно-скидний клапан).
 
 
 
Технічні характеристики
 
Номінальна витрата
50 - 100  нм3/год
Вхідний тиск
0,3 – 8,6 бар
Вихідний тиск
13 - 350 мбар
Клас точності
AC до 5%
Клас температури
- 30 (- 38)°C … + 60°C
Приєднання
вхід: накидна гайка 1”
вихід: накидна гайка  1 ½”
 
У стандартному виконанні регулятори газу FEX-FEXS поставляються з наступними елементами захисту:
  • вбудований фільтр на вході в регулятор, що утримує тверді домішки, які могли б зашкодити сідлу клапана;
  • захист від підвищення тиску: цей прилад - перекриває витрату газу, якщо тиск за регулятором перевищує встановлене значення;
  • захист від зниження тиску: цей прилад перекриває витрату газу, якщо тиск за регулятором стане нижче від встановленого значення;
  • захист від перевищення витрати газу: прилад перериває витрату газу, якщо він перевищує 140% від номінального значення;
  • захист від збоїв подачі газу: прилад припиняє подачу газу, якщо є перебої у вхідній лінії регулятора;
  • запобіжно-скидний клапан: прилад скидає певну кількість газу, якщо тиск за регулятором зростає, наприклад, через підвищення температури або припинення витрат газу.
 
Робота запобіжних пристроїв може бути припинена тільки вручну.
 
 
Рекомендації з експлуатації
 
 
Редуктори газу FEХ спроектовані таким чином, щоб не було ніяких проблем при експлуатації. Єдина рекомендація - не менше одного разу на рік необхідно проводити контроль вихідного тиску і чіткості спрацьовування пристроїв захисту.
 
Термін роботи регулятора - мінімум 12 років і, якщо за цей час вищевказаний контроль не визначить його несправності, то не потрібно заміни будь-яких його деталей. Після закінчення терміну експлуатації, рудуктор необхідно повністю демонтувати, так як його елементи піддавалися впливу експлуатаційних напружень.
 
Регулятори газу FEХ-FEXS призначені для редукування очищеного і сухого газу. Якщо газ вологий, то при експлуатації при мінусовій температурі всередину редуктора може потрапити водний конденсат, що викличе порушення в його роботі. Додатково для забезпечення нормальної роботи регулятора в таких умовах виробник встановлює на вході попередній фільтр з гігроскопічним вкладишем. Незважаючи на це при низьких температурах можливе замерзання входу в регулятор, що призводить до відсічення подачі газу. Тому головним перед редукуванням є осушення газу.
 
 
Габаритні розміри, мм.
 

Габаритні розміри регулятора FEX

 

Ціна на регулятори тиску газу FEXS Pietro Fiorentini 

 
Модель
Витрата,
нм3/год
Pвих.,
мбар
Ціна, грн
 
FEXS F BP
50
13÷100
15471
FEXS F MP
100÷350
16084
FEXS BP
75
13÷100
17352
FEXS MP
100÷350
18179
FEXS S BP
100
13÷100
19013
FEXS S MP
100÷350
19843
 
 
 
Документація

Паспорт на регулятори FE-FEX-FEXS
 
 
 
З цим товаром також купують

 
 
Купити регулятор тиску газу двоступеневий FEXS F, FEXS75, FEXS100 Pietro Fiorentini  з можливою доставкою по м.Київ, а також транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький та інші регіони.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити