Про компанію
Промислове обладнання та арматура

De Pala S.r.l.

De Pala S.r.l. logo
 
Компанія ТОВ "Італгаз" - ексклюзивний дистриб'ютор компанії De Pala S.r.l. в Україні.
 
Історія
 
Компанія De Pala S.r.l.була заснована в 1985 році Валеріо Замбон (Valerio Zambon), він і до цього дня є власником компанії. З тих пір компанія може похвалитися більш ніж 20-річним досвідом у виробництві моторизованих зональних клапанів і компонентів для терморегуляції. Завдяки своїм ноу-хау та передовим виробничим технологіям компанія De Pala є однією з лідируючих компаній у своєму сегменті ринку. Її 
продукція надана в більш ніж 500 дистриб'юторських компаній, і це тільки на території Італії. 

Крім того, компанія De Pala отримує все більше визнання на важливих закордонних ринках таких, як Європа, Південна Америка і в даний час обсяг проданої продукції наближається до 40% від річного обороту компанії. Компанія розробила інноваційні продукти, які поєднують в собі визнану надійність з високою якістю і відмінним співвідношенням ціни та якості товару.
 
Продукція
 
Компанія "De Pala" контролює всі виробничі процеси, які проходять на сучасному заводі в Італії, або відповідно до інструкції компанії. Всі етапи виробництва контролюються проміжною перевіркою на виробничих лініях заводу.
 
Використовуючи сучасні верстати, верстатні центри та автоматичні токарні верстати з ЧПУ, під керівництвом кваліфікованих техніків, компанія виготовляє готові деталі з дуже точними допусками. Завдяки внутрішній виробничій лінії, De Pala в змозі задовольняти замовлення клієнтів "точно в термін", з безперервним технологічним удосконаленням продукту.
 
Приводи поставляються з редукторами, в яких використовуються сталеві зубчасті колеса із загартованими зубами. Внутрішні двигуни та мікровимикачі поставляються кращими європейськими виробниками. Монтаж корпусних клапанів і сервомоторів виконується висококваліфікованим персоналом. Устаткування, яке при цьому використовується - це результат 20-річної праці компанії з новітніми розробками. Це є гарантією безперечною надійності всього асортименту продукції. Вся продукція De Pala проходить методичну перевірку за допомогою вимірювальних приладів на етапі виробництва. Дані обробляються і реєструються за допомогою комп'ютерної системи.
 
Перевірка якості
 
Щоб гарантувати високу якість, кожна вироблена деталь піддається гідравлічним та електричним випробуванням. Крім того, періодично проводяться випробування на надійність з метою перевірки реального опору виробів за допомогою спеціальних циклічних приводів, що імітують роботу у важких умовах.
В ході виробництва всі деталі систематично проходять перевірку за допомогою діагностичних і вимірювальних приладів. Для обліку і використання отриманих даних використовуються комп'ютеризовані системи. 
 
Для забезпечення відповідності технічним умовам готова продукція, що виходить з виробничого циклу, перевіряється як на гідравлічних, так і на електричних випробувальних стендах. Дані випробування продукції проводяться на всіх ділянках виробництва.
 
Крім того, випробування проводяться на виробничих зразках з використанням циклічних приводів і таким чином, імітують роботу в складних умовах на протязі тривалого часу. Все це забезпечує повну надійність продукції компанії De Pala S.r.l.
 
 
Документація De Pala S.r.l.

 
 

 

Обладнання De Pala


 
 
 
Крани двоходові
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Крани триходові
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
Крани чотириходові
 
 
 
 
 
 
Клапани термостатичні триходові
 
 
 
     
 
 
 
Термостати механічні
 
 
 
 
 
 
 
Тижневі програматори
 
 
 
 
 
 
 
 
Контактна інформація компанії De Pala S.r.l.

 
Via del Lavoro n.10 - 33080 
 
Roveredo in Piano (PN) ITALIA
 
Tel: +39 0434 920466 - +39 0434 923166 
 
Fax +39 0434 591473
 
E-mail: info@depala.it
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити