Про компанію
Головна > Автоматика та КвП > Пульти контролю, світлозвукові сигнальні пристрої
Промислове обладнання та арматура

Пульти контролю, світлозвукові сигнальні пристрої

 
Пульт контролю роботи «Сигнал 1Д»
 
Пульт контролю роботи «Сигнал 1Д»
Пульт «СИГНАЛ-1Д» призначений для контролю тринадцяти параметрів газової котельні, трьох параметрів роботи самого пульта, управління газовим електромагнітним клапаном, світлової та звукової індикації аварійних станів цих параметрів і передачі інформації про них по двох - або трипроводній лінії зв'язку на пульт індикації типу «СИГНАЛ-2Д».
 
 

 
Пульт індикації роботи «Сигнал 2Д»
 
Пульт індикації роботи «Сигнал 2Д»
Пульт «СИГНАЛ-2Д» предназначен для приема по двухпроводной линии сигналов о состоянии работы газовой котельной с пульта «СИГНАЛ-1Д», а также звуковой и световой светодиодной индикации этой информации.
 
Детальніше >>>
 

 
Прилади сігналізації — оповіщувачі звітлозвукові
 
Оповіщувач «Дует С-03-С»
Світлозвукові сигнальні пристрої використовуються для оповіщення про аварії в різних системах. Попереджають про поломки, витоках робочого середовища. Подають сигнал тривоги у вигляді яскравого світла і гучного звуку. Інформують про наявність вибухонебезпечних речовин в атмосфері, повідомляють про перевищення порога загазованості приміщення.
 
Детальніше >>>
 

 
Пристрої оповіщення «Страж-ОП»
 
Устройства оповещения «Страж-ОП»
Пристрій «Страж-ОП» - сирена, яка використовується в системах газової та промислової сигналізації. За допомогою світлових і звукових сигналів тривоги інформує про аварію, витоку робочого середовища, підвищені загазованості приміщення.
 
Детальніше >>>
 

 

Пульти контролю, світлозвукові сигнальні пристрої

 
Компанія «Італгаз» працює з 2004 року. Наш профіль – системи опалення, газо- та водопостачання. Проектуємо і монтуємо обладнання, проводимо тестування та здаємо в експлуатацію котельні, опалювальні комунікації, теплогенератори. Також пропонуємо гарантійний та післягарантійний сервіс. Виконуємо приватні замовлення і співпрацюємо з підприємствами за договором.
 
Підприємство поставляє ліцензовані комплектуючі та техніку для котелень, що працюють на природному газі. Співпрацюємо з виробниками промислового устаткування із Західної Європи. Компанія «Італгаз» – офіційний український представник італійських заводів ACL S.r.l., Pietro Fiorentini S.p.A., Elektrogas - Elettromeccanica Delta S.p.A. та інших брендів. Виготовляємо комерційні вузли обліку природного газу з імпортних та вітчизняних комплектуючих.
 
Продаємо і встановлюємо пульти контролю «СИГНАЛ», сигналізації «Дует», «Піонер» і пристрої зовнішнього оповіщення «Страж» для газових котелень.
 
Специфіка обладнання:
 
  • Пульти «СИГНАЛ» ( «СИГНАЛ-1Д» і «СИГНАЛ-2Д») – пристрої автоматичного контролю котелень, що працюють на природному газі. Використовуються технологічні установки, що функціонують без постійної присутності обслуговуючого персоналу. Контролюють 13 параметрів роботи котельні. Пристрої повідомляють про зміни та аварійні ситуації в системі. Обладнані бездротовим блоком живлення.
  • Сигналізація «Дует» – світлозвукові прилади оповіщення. Використовуються всередині приміщень. Працюють від постійного і змінного струму.
  • Оповіщувач «Піонер» – сигналізаційний пристрій. Повідомляє про несанкціонований доступ. Обладнано датчиками на відкриття та на відрив.
  • Пристрої «Страж» – оповіщуючі прилади сигналізації. Дублюють світлові і звукові сигнали тривоги. Виготовляються в двох варіантах: для використання всередині приміщень та на вулиці.
 
Наші співробітники створять проект і проведуть монтаж обладнання. Обслуговуємо прилади по гарантії і після закінчення гарантійного терміну.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити