Про компанію
Головна > Сигналізатори, лічильники, автоматика > Лічильники газу промислові
Промислове обладнання та арматура

Лічильники газу промислові

Лічильник газовий  BK-G16 Elster. фото
 
Лічильник газу Elster
 
Лічильники призначені для комерційного обліку кількості споживаного газу. Відмінною особливістю лічильника є наявність в конструкції спеціального золотникового розподільника шиберного типу. Лічильник оснащений пристроєм, що перешкоджає зворотному ходу рахункового механізму.
 
 

 
Лічильник газу Metrix

Мембранний лічильник для газу Metrix G10-G16
Лічильник газу об'ємний діафрагмовий типу G10, G16 призначений для вимірювання споживання газу, що пройшов через лічильник - природного, скрапленого, нафтового та інших неагресивних газів. Область застосування лічильника - житлово-комунальне господарство, а також інші сфери діяльності, що вимагають обліку споживання газу.
Принцип роботи лічильників заснований на почерговому витіснення газу з робочих камер за рахунок поперемінного переміщення діафрагм вхідним тиском газу.
Газовий лічильник може бути обладнаний датчиком імпульсів.
 
 


Лічильник газу GMS
 
Лічильник газовий промисловий роторний GMS
Лічильники газові промислові роторні GMS - призначені для вимірювання об'єму природного газу та інших неагресивних газів щільністю не менше 0,67 кг / м3. Лічильники GMS використовують в газовій, газопереробної та інших сферах промисловості і комунального господарства для комерційного і технологічного обліку газу.
 
 


Лічильник газу ТЕМП
 
Лічильник газу промисловий роторний ТЕМП
Промисловий лічильник газу ТЕМП має рахунковий пристрій, який обертається на 360 °, що робить пристрій універсальним в плані установки і положення на магістральних трубопроводах. Для установки термодинамічного перетворювача передбачено виробником отвір, необхідне для зняття параметрів з датчика тиску. На відміну від старіших моделей, лічильник працює без використання масла.
 
 

 
Лічильник газу DELTA
Лічильник газу DELTA 2100 Itron
 
Лічильник газу промисловий DELTA - це лічильники об'ємного типу. Потік газу викликає обертання роторів лічильника. Кожен оборот роторів переміщає через лічильник строго певний обсяг газу. Обертання роторів передається на рахунковий механізм лічильника за допомогою магнітної передачі. Найширший динамічний діапазон серед всіх роторних лічильників, представлених в Україні.
 
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити