Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Лічильники газу побутові

 
Лічильник газу мембранний Візар
 
Мембранні лічильники газу Візар
Мембранні лічильники газу Візар призначені для вимірювання об'єму природного газу та парів скрапленого вуглеводневого газу в комунально-побутовій сфері.
 
 

 
Лічильник газу мембранний Октава
 
Мембранний лічильник газу «Октава»
Мембранний лічильник газу «Октава» призначений для вимірювання та обліку обсягу газу в побутових умовах, де сумарно-максимальне споживання газу на встановленому газовому обладнанні не перевищує максимальної об'ємної витрати газу відповідного типорозміру лічильника:
G 1,6 - газова плита + газова колонка;
G2,5 - газова плита + газова колонка + котел малої потужності;
G6-2, G4 / G6-1, G4 - газова плита + газова колонка + котел середньої потужності або автономна котельня.
 
 


Лічильник газу мембранний Gallus
 
Газовий лічильник мембранний Gallus 2000
Газовий лічильник мембранний Gallus 2000 (Галлус 2000) призначений для точного вимірювання об'єму газу, що пройшов через лічильник, в одиницях об'єму (м3). Лічильники використовуються для комерційного обліку споживання природного газу, газоподібного пропану, бутану або їх сумішей в комунально-побутовому секторі.
 
Гарантована якість - в повній відповідності зі стандартом ISO 9001.
 
 

 
Лічильник газу мембранний Elster
 
Лічильники газу мембранні  Elster
Лічильники газу мембранні призначені для вимірювання об'єму споживаного газу (природного, скрапленого, нафтового та інших неагресивних газів) в квартирах, індивідуальних будинках та інших сферах комунального господарства.
 
Принцип роботи лічильника заснований на переміщенні рухливих перегородок (діафрагм), розташованих в камерах, при надходженні газу в лічильник. Впуск і випуск газу викликає почергово рух діафрагм, які пов'язані з системою важелів і редуктором. Редуктор приводить в дію лічильний механізм, показання якого відградуйовані в м3.
 
 

 
Лічильник газу роторний GMS
 
Лічильники газові роторного типу GMS
Лічильники газові роторного типу GMS призначені для вимірювання об'єму природного газу за ГОСТ 5542-87 і інших неагресивних газів щільністю не менше 0,67 кг / м3. Застосовуються для обліку обсягу газу, в тому числі комерційного, у комунально-побутовій сфері.
 
На даний момент лічильники зняті з виробництва.
 
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити