Про компанію
Головна > Клапани, фільтри, арматура
Продукція та обладнання

Клапани, фільтри, арматура

 
Коаксіальні клапани
Електромагнітний клапан ACL
 
Компанія ACL S.r.l. (Італія) випускає лінійку малогабаритних коаксіальних клапанів. Поставляются коаксиальні клапани як з електромагнітним, так і з пневматичним управлінням. Використовуються дані клапани для води, пара, повітря, газу, бензину, керосину, дизельного палива, масла та інших нафтопродуктів.
 
Детальніше >>>
 

 
Електромагнітні клапани для рідких та газоподібних середовищ
Електромагнітний клапан ACL
 
Фірма ACL S.r.l. (Італія) випускає широкий діапазон малогабаритних промислових клапанів з електромагнітним керуванням для потоків води, повітря і рідких промислових середовищ. Поставляються клапани з електромагнітним керуванням, як  прямої дії,  так і з  допоміжною мембраною, як нормально відкритого типу, так і нормально закритого. Використовуються електромагнітні клапани для води, пари, повітря, газу, бензину, керосину, дизельного палива, масла, інших нафтопродуктів і т.д.
 
Детальніше >>>
 

Клапан відсічний з пневмоприводом нормально закритий P170-171-172 ACL
 
Клапани з пневмоприводом
 
Клапан з пневмоприводом - являє собою реальне рішення для усунення проблем в складних умовах; можливо використовувати при дуже великій швидкості потоку, він може працювати від нульового перепаду тиску і при високих температурах середовища, він працює з середовищами високої в'язкості чи забрудненими, і він працює в зонах EEx, просто розміщуючи пілотний (електромагнітний) клапан поза вибухонебезпечною зоною.
 
Детальніше >>>
 

 
Електромагнітні клапани для газу
Електромагнітні клапани для газу
 
Електромагнітний клапан газовий - пристрій для перекриття потоку газу в трубопроводі. Компанії Elektrogas і Giuliani Anello (Італія) випускають широкий діапазон електромагнітних клапанів для газу: з ручним взводом, автоматичні, з гідравлічним електроприводом, блоки електромагнітних клапанів.
 
Детальніше >>>
 

 
Електромагнітні клапани для регулювання подачі повітря
 Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas
 
Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas типів VRA, VLA, VTA виробництва Elettromeccanica Delta S.p.A. (Італія) являють собою нормально закриті клапани, спеціально розроблені для регулювання і подачі повітря горіння.
Цей тип обладнання підходить для великого / малого управління повітрям горіння в промислових пальниках.
 
 

 
Клапан запобіжно-скидний для газу

Клапан запобіжно-скидний для газу

 
Запобіжно-скидний клапан серії MS (Giuliani Anello) - захисний пристрій безпеки, призначений для скидання газу з системи, коли тиск перевищує задане значення по ряду причин. Клапан закритий в нормальному стані і відкривається тільки у випадку, коли вхідний тиск газу вище заздалегідь відкаліброваного значення. Закривається автоматично, коли вхідний тиск газу стає нижче калібрувального.
 
 

 
Фільтри для газу
Фільтр для газу
 
Газові фільтри - це пристрої, які очищають трубопровідний газ від забруднень, сторонніх часток, пилу, окалини, іржі, смолистих речовин. Ці елементи як абразив діють на обладнання (котли, водонагрівачі та ін.). А також запірні пристрої труб, газових лічильників.
 
Детальніше >>>
 

 
Крани дво- і триходові з електроприводом
Кран з електроприводом De Pala
 
Кран з електроприводом кульовий дво- і триходовий De Pala (Італія) - широко використовується в сфері кондиціонування і опалення, промислових і побутових установках з автоматичною подачею і регулюванням високо- і низькотемпературних потоків рідин, системи Антипотоп .
 
Детальніше >>>
 

 
Крани 3- та 4-ходові з електроприводом
Кран змішуючий з електроприводом De Pala
 
Компанія De Pala (Італія) випускає лінійку триходових змішувальних або перекидних клапанів, які також можуть комплектуватися електроприводом. Знаходять своє застосування в системах опалення, де потрібне змішування / перекидання потоків теплоносія.
Чотирьохходові клапани застосовуються в системах опалення та кондиціонування, де потрібне регулювання температури робочого середовища. Можуть комплектуватися електроприводами M7MB9, M8MB9.
 
Детальніше >>>
 

Кран кульовий газовий
 
Крани кульові
 
Кульові крани - це модифікація трубопровідної арматури, запірна складова яких має сферичну форму. Це один з типів запірної арматури, який завдяки своїй простоті знайшов високу популярність серед різних сфер промисловості і побутового сектора. Застосовується в трубопроводах: водопостачання, опалення, транспортують природний газ і нафту, системах міського газопостачання та інших областях.
 
Детальніше >>>
 

Засувка батерфляй газова
 
Засувки типу "Батерфляй"
 
Засувка "Батерфляй" - це вид трубопровідної арматури, який служить для перекриття робочого середовища певних параметрів. Замикаючим елементом є диск який повертається навколо своєї осі, перпендикулярно робочому середовищу. Цей пристрій має популярне застосування в трубопроводах великих діаметрів з малим тиском середовища і зниженою вимогою до герметичності.
 
Детальніше >>>
 

Регулююча дросельна засувка Elektrogas
 
Регулюючі дросельні засувки
 
Регулюючі засувки VF і VFH виробництва Elettromeccanica Delta (Італія) сконструйовані для регулювання і управління подачі повітря і газу. Кранами можна керувати вручну, використовуючи рукоятку (для установки потужності пальника) або автоматично, використовуючи сервомотор (модульоване або ступеневе управління) або привід соленоїда (двоступеневе управління). 
 
Цей тип обладнання придатний для регулювання повітря і газу в процесах горіння, таких як промислові печі, сушарки, плавильні печі і печі випалу, а також регулювання потоків димових газів або перегрітого повітря.
 
 

Антивібраційний компенсатор газовий
 
Антивібраційні компенсатори
 
Антивібраційні компенсатори з різьбовим (GA) і фланцевим (GAF) з'єднанням є дуже корисною деталлю під час складання газових ліній. Їх бажано встановлювати перед пальниками будь-якого газовикористовуючого обладнання. Антивібраційні компенсатори захищають від небажаного напруження через відсутність співвісності при збиранні газопроводів, передачі вібрацій по газовій лінії, полегшують сам монтаж (допустимий кут повороту °); виконані з нержавіючої сталі.
 
Детальніше >>>
 
Форма замовлення
× Закрити