Про компанію
Головна > Клапани, фільтри, арматура
Наша продукція та обладнання

Клапани, фільтри, арматура

 

Электромагнітні клапани для рідких та газоподібних середовищ  Електромагнітний клапан ACL

 
Фірма ACL S.r.l. (Італія) випускає широкий діапазон малогабаритних промислових клапанів з електромагнітним керуванням для потоків води, повітря і рідких промислових середовищ. Поставляються клапани з електромагнітним керуванням, як  прямої дії,  так і з  допоміжною мембраною, як нормально відкритого типу, так і нормально закритого. Використовуються електромагнітні клапани для води, пари, повітря, газу, бензину, керосину, дизельного палива, масла, інших нафтопродуктів, кислот, лужних середовищ, різних хімічних розчинів, в харчовій промисловості, медицині.

Клапан відсічний з пневмоприводом нормально закритий P170-171-172 ACL

Клапани з пневмоприводом

 
Клапан з пневмоприводом - являє собою реальне рішення для усунення проблем в складних умовах; можливо використовувати при дуже великій швидкості потоку, він може працювати від нульового перепаду тиску і при високих температурах середовища, він працює з середовищами високої в'язкості чи забрудненими, і він працює в зонах EEx, просто розміщуючи пілотний (електромагнітний) клапан поза вибухонебезпечною зоною.
 

Електромагнітні клапани для газу 

Електромагнітні клапани для газу

Електромагнітний клапан газовий - пристрій для перекриття потоку газу в трубопроводі. Компанії Elektrogas і Giuliani Anello (Італія) випускають широкий діапазон електромагнітних клапанів для газу: з ручним взводом, автоматичні, з гідравлічним електроприводом, блоки електромагнітних клапанів.

 


Електромагнітні клапани для повітря

 Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas

 
Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas типів VRA, VLA, VTA виробництва Elettromeccanica Delta S.p.A. (Італія) являють собою нормально закриті клапани, спеціально розроблені для регулювання і подачі повітря горіння.
 
Цей тип обладнання підходить для великого / малого управління повітрям горіння в промислових пальниках.

 

Клапан запобіжно-скидний для газуКлапан запобіжно-скидний для газу

 
Запобіжно-скидний клапан серії MS (Giuliani Anello) - захисний пристрій безпеки, призначений для скидання газу з системи, коли тиск перевищує задане значення по ряду причин. Клапан закритий в нормальному стані і відкривається тільки у випадку, коли вхідний тиск газу вище заздалегідь відкаліброваного значення. Закривається автоматично, коли вхідний тиск газу стає нижче калібрувального.
 

Фільтри для газу

Фільтр для газу

Газові фільтри - це пристрої, які очищають трубопровідний газ від забруднень, сторонніх часток, пилу, окалини, іржі, смолистих речовин. Ці елементи як абразив діють на обладнання (котли, водонагрівачі та ін.). А також запірні пристрої труб, газових лічильників.
 

Крани дво- і триходові з електроприводомКран з електроприводом De Pala

 
Кран з електроприводом кульовий дво- і триходовий De Pala (Італія) - широко використовується в сфері кондиціонування і опалення, промислових і побутових установках з автоматичною подачею і регулюванням високо- і низькотемпературних потоків рідин, системи Антипотоп ...
 
 

Крани 3-х та 4-хходові змішуючі з електроприводомКран змішуючий з електроприводом De Pala

 
Компанія De Pala (Італія) випускає лінійку триходових змішувальних або перекидних клапанів, які також можуть комплектуватися електроприводом. Знаходять своє застосування в системах опалення, де потрібне змішування / перекидання потоків теплоносія.
Чотирьохходові клапани застосовуються в системах опалення та кондиціонування, де потрібне регулювання температури робочого середовища. Можуть комплектуватися електроприводами M7MB9, M8MB9.
 

 

Кран кульовий газовий

Крани кульові

 
Кульові крани - це модифікація трубопровідної арматури, запірна складова яких має сферичну форму. Це один з типів запірної арматури, який завдяки своїй простоті знайшов високу популярність серед різних сфер промисловості і побутового сектора. Застосовується в трубопроводах: водопостачання, опалення, транспортують природний газ і нафту, системах міського газопостачання та інших областях.

Засувка батерфляй газова

Засувки батерфляй

 
Засувка "Батерфляй" - це вид трубопровідної арматури, який служить для перекриття робочого середовища певних параметрів. Замикаючим елементом є диск який повертається навколо своєї осі, перпендикулярно робочому середовищу. Цей пристрій має популярне застосування в трубопроводах великих діаметрів з малим тиском середовища і зниженою вимогою до герметичності.
 

Регулююча дросельна засувка Elektrogas

Регулюючі дросельні засувки

 
Регулюючі засувки VF і VFH виробництва Elettromeccanica Delta (Італія) сконструйовані для регулювання і управління подачі повітря і газу. Кранами можна керувати вручну, використовуючи рукоятку (для установки потужності пальника) або автоматично, використовуючи сервомотор (модульоване або ступеневе управління) або привід соленоїда (двоступеневе управління). 
 
Цей тип обладнання придатний для регулювання повітря і газу в процесах горіння, таких як промислові печі, сушарки, плавильні печі і печі випалу, а також регулювання потоків димових газів або перегрітого повітря.
 

Антивібраційний компенсатор газовий

Антивібраційні компенсатори

 
Антивібраційні компенсатори з різьбовим (GA) і фланцевим (GAF) з'єднанням є дуже корисною деталлю під час складання газових ліній. Їх бажано встановлювати перед пальниками будь-якого газовикористовуючого обладнання. Антивібраційні компенсатори захищають від небажаного напруження через відсутність співвісності при збиранні газопроводів, передачі вібрацій по газовій лінії, полегшують сам монтаж (допустимий кут повороту °); виконані з нержавіючої сталі.

 

Форма замовлення





× Закрити