Про компанію
Наша продукція та обладнання

Технічна інформація

Діапазони робочого тиску для води, повітря - від 0 до 200 бар. Внутрішня різьба: для трубного монтажу від М5, G1/8"до 2"; діаметр отвору клапана – від 1 до 75 мм.
 
Гранично-допустимі значення мінімального і максимального перепадів тиску вхід-вихід, при яких клапан повністю закривається / відкривається, залежать від моделі та вказані в інструкціях. Для роботи клапанів прямої дії та 108 типу мінімальний перепад тиску не потрібен.
 
Клапани поставляються в комплекті з електричним коннектором. Котушки зазвичай призначені для безперервного проходження струму, ізоляція класу F (tмакс = 155°С). Стандартний вольтаж - 24, 110, 220 В змінного струму і 12, 24 В постійного струму. Ізоляція котушки класу Н (tмакс = 180°С) - за запитом.
 
Ущільнення клапанів можуть бути виготовлені з:
 
Тип
Пояснення
Основні властивості
Типове використання
NBR
акрил-нітрил-бутадієнова гума 
Синтетичний еластомер з гарними механічними та термічними властивостями. Стійкий до нафтопродуктів, масел. Слабо стійкий до озону та його атмосферних похідних. 
Вода з максимальною температурою 70°С, повітря з температурою до 90°С, Нафтопродукти та похідні, вуглеводні, метан, етан, пропан, бутан,керосин та інше;
ЕРDМ
етилен-пропіленовий каучук
Синтетичний еластомер, отриманий при сумісній полімеризації етилену та пропілену. Використовується з безфосфорними гідравлічними рідинами. Не використовується для нафтопродуктів.  
Гаряча вода та пара з температурою від -10°С до 140°С. Лужні миючі засоби. Калійні та натрієві розчини. Гідравлічні рідини. Поляризовані розчинники.
FPM
фтор-вуглеводень, вітон, фторвуглець, VITON
Синтетичний еластомер, отриманий з фтор пропілену. Добра стійкість до високих температур, озону, кисню,нафтопродуктів., гальмівним рідинам. Бензину, вуглеводнів та багатьох інших хімічних речовин. 
Для загального використання до 130°С. (паливо, спирт, розчини хлоридів)
PTFE
Тефлон, політетрафторетилен, фторопласт
Термопласт, наповнений твердим бітумом. Чудова стійкість до різних хімічних речовин. Витримує високі температури. Слабка еластичність покращується мінеральними добавками. 
Для загального використання до  160°С
 
Кожен клапан має коефіцієнт витрати Kv, який дорівнює витраті води, м3/год через клапан при різниці тисків вхід-вихід 1 бар.
 
Для рідин витрата через клапан можна визначити за формулою: Формула витрати чрез клапан , м3/год, де:
(Дельта) Р - різниця тисків вхід-вихід, бар, p - щільність речовини щодо води при t = 4°С, для води p = 1. Формула застосовна для рідин з в'язкістю до 37 мм2/с.
 
Для газів витрати через клапан можна визначити за формулою:Формула витрат для газів, нм3/год, де:
Р1 - абсолютний тиск на вході, Р2 - на виході, p - щільність газу щодо повітря при t = 20°С і абсолютному тиску 1 бар, t - температура газу, °С. Формула застосовується при  Р21 > 0,5.

 

Форма замовлення

× Закрити