Про компанію
Головна > Cигналізатори газу
Промислове обладнання та арматура

Cигналізатори газу

 
Сигналізатори газу побутові та промислові "Варта"
Сигналізатор газу Варта 2-03
 
• Напруга: 12В, 220В
• Контрольовані гази: метан і чадний газ, пропан-бутан, аміак, горючі гази
• Гарантійний термін експлуатації: 3 роки
• Міжповірочний інтервал: 1 рік
 
Детальніше >>>
 
 
Сигналізатори газу "Страж"
 
• Напруга: 12В, 220В
Сигналізатори газу Страж
• Контрольовані гази: метан і чадний газ, пропан-бутан, аміак, горючі гази
• Гарантійний термін експлуатації: 3 роки
• Міжповірочний інтервал: 1 рік
 
 
 

 
Компанія «Італгаз» пропонує за доступною ціною купити сигналізатори газу з доставкою в будь-яку точку України. В наявності - побутові та промислові прилади від провідних виробників. До кожного товару додається сертифікат якості, що підтверджує відповідність продукції сучасним стандартам.
 

Що таке сигналізатор газу?

 
Сигналізатор газу - це автоматичний пристрій, який відповідає за постійний контроль повітря на предмет вмісту токсичних і горючих речовин. Такі прилади встановлюють в приміщеннях, де працює газове обладнання. Сигналізатор фіксує витік газу, відключає його подачу і подає сигнал-попередження про перевищення норми вмісту в повітрі шкідливих речовин.
 

Каталог сигналізаторів газу

 
На нашому сайті представлені сигналізатори газу різного призначення:
  • Побутові. Контролюють вміст в повітрі газів пропану, метану і чадного газу. Якщо прилад фіксує перевищення контрольних норм, то спрацьовує вбудована сигналізація. 
  • Промислові. Такі пристрої забезпечують багатоканальний контроль декількох робочих зон. Промислові сигналізатори зазвичай комплектуються пультом управління, на який подаються сигнали від різних датчиків. За допомогою сучасних моделей можна контролювати вміст у повітрі понад 20 видів горючих та токсичних газів. Такі прилади не тільки подають сигнал при перевищенні діючих норм, а й реагують на загазованість.
При виборі сигналізатора потрібно враховувати, на які гази реагує прилад. Установка цих пристроїв - запорука безпеки знаходження в приміщенні з газовим обладнанням.
 

Як купити сигналізатор газу?

 
Щоб купити сигналізатор газу або отримати консультацію фахівців, зв'яжіться з нами по телефону або відправте заявку по електронній пошті. Доставка товару можлива в будь-яку точку Києва і в інші міста України. Вартість і терміни доставки визначаються в індивідуальному порядку.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити