Про компанію
Головна > Лічильники газу > Лічильники газу побутові
Промислове обладнання та арматура

Лічильники газу побутові

 
 
Лічильник газу мембранний Elster
 
Лічильники газу мембранні  Elster
Лічильники газу мембранні призначені для вимірювання об'єму споживаного газу (природного, скрапленого, нафтового та інших неагресивних газів) в квартирах, індивідуальних будинках та інших сферах комунального господарства.
 
Принцип роботи лічильника заснований на переміщенні рухливих перегородок (діафрагм), розташованих в камерах, при надходженні газу в лічильник. Впуск і випуск газу викликає почергово рух діафрагм, які пов'язані з системою важелів і редуктором. Редуктор приводить в дію лічильний механізм, показання якого відградуйовані в м3.
 
 
 
 

 
На сайті компанії «Італгаз» ви можете купити побутові лічильники газу. До кожного товару додається сертифікат якості і гарантія від виробника. Доставка товару можлива в будь-яку точку Києва і в інші міста України.
 

Призначення побутового лічильника газу

 
Побутовий лічильник газу - це прилад, який монтується на газову магістраль і використовується для контролю витрат газу. Якщо мова йде про багатоквартирний будинок, то прилад встановлюється безпосередньо в кожній квартирі. Якщо подача газу здійснюється в приватний будинок, то лічильник зазвичай встановлюють на прибудинковій території або всередині будинку.
 

Види побутових газових лічильників

 
На нашому сайті представлені мембранні побутові лічильники газу. Ці моделі вважаються найбільш затребуваними через невибагливість в обслуговуванні і точності визначення витрати газу.
 
Мембранні пристрої підходять для обліку малих та середніх обсягів газу. Прилади зазвичай встановлюють в квартирах та приватних будинках з газовим опаленням.
 
Ротаційні лічильники були заборонені для використання в побуті. Не дивлячись на компактність, хорошу пропускну здатність, безшумну роботу і широкий діапазон вимірювань, ці моделі не підходять для побутового використання з огляду на низький поріг чутливості.
 

Як замовити побутовий газовий лічильник?

 
Щоб замовити побутовий газовий лічильник з доставкою по Україні, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або надішліть листа на електронну скриньку. Наші співробітники проконсультують вас і допоможуть визначитися з вибором, зорієнтують за цінами і оформлять замовлення. Вартість і терміни доставки визначаються в індивідуальному порядку в залежності від розташування вашого населеного пункту.
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити