Про компанію
Головна > Лічильники газу > Лічильники газу промислові
Промислове обладнання та арматура

Лічильники газу промислові

Лічильник газовий  BK-G16 Elster. фото
 
Лічильник газу Elster
 
Лічильники призначені для комерційного обліку кількості споживаного газу. Відмінною особливістю лічильника є наявність в конструкції спеціального золотникового розподільника шиберного типу. Лічильник оснащений пристроєм, що перешкоджає зворотному ходу рахункового механізму.
 
 

 
Лічильник газу Metrix

Мембранний лічильник для газу Metrix G10-G16
Лічильник газу об'ємний діафрагмовий типу G10, G16 призначений для вимірювання споживання газу, що пройшов через лічильник - природного, скрапленого, нафтового та інших неагресивних газів. Область застосування лічильника - житлово-комунальне господарство, а також інші сфери діяльності, що вимагають обліку споживання газу.
Принцип роботи лічильників заснований на почерговому витіснення газу з робочих камер за рахунок поперемінного переміщення діафрагм вхідним тиском газу.
Газовий лічильник може бути обладнаний датчиком імпульсів.
 
 

 
Лічильник газу DELTA
Лічильник газу DELTA 2100 Itron
 
Лічильник газу промисловий DELTA - це лічильники об'ємного типу. Потік газу викликає обертання роторів лічильника. Кожен оборот роторів переміщає через лічильник строго певний обсяг газу. Обертання роторів передається на рахунковий механізм лічильника за допомогою магнітної передачі. Найширший динамічний діапазон серед всіх роторних лічильників, представлених в Україні.
 
 
 

 
Лічильник газу Rabo
Лічильник газу Rabo
 
Типорозмір: G16 - G400
Приєднання: DN50 - DN150
Максимальний тиск: 16 бар
Матеріал корпусу: Алюміній
Ступінь захисту: IP67
Періодичність повірки: 2 роки
 
 

 
 
Компанія «Італгаз» пропонує недорого купити промислові лічильники газу. Доставка товару можлива в будь-яку точку Києва та в інші міста України. На всі групи товарів поширюється гарантія від виробника, реалізуєма продукція сертифікована.
 

Види промислових лічильників газу

 
Промислові лічильники - це прилади для обліку витрати газу, які використовуються в комунальному господарстві та на виробничих об'єктах. Такі пристрої мають підвищену пропускну здатність - від 40 м3/год.
 
На нашому сайті представлені промислові газові лічильники в наступних модифікаціях:
  • Турбінні. В якості чутливого елементу виступає турбіна, яка обертається під впливом газового потоку, що проходить. При цьому, чим більше витрата газу, тим швидше обертається турбіна. 
  • Ротаційні. Основні вузли - пара роторів, які встановлені перпендикулярно напрямку газового потоку в вимірювальній камері. Під впливом робочого середовища ротори починають синхронно обертатися в протилежні сторони. При кожному обертанні з камери витісняються однакові порції газу. Таким чином, обсяг проходить через ротори робочого середовища прямо пропорційний кількості оборотів.
  • Вихрові. Працюють за принципом зміни частоти коливань тиску, який виникає в потоці при вихреутворенні. У порівнянні з аналогами вихрові лічильники найбільш точно вимірюють обсяг витрат робочого середовища і орієнтовані на проходження великих обсягів газу.
  • Мембранні. Вимірювальний механізм складається з камер з вбудованими діафрагмами (мембранами). Поступальний рух мембран перетворюється в обертальний через кривошипно-шатунний механізм і передається відліковому пристрою через муфту.

Як замовити промислові лічильники газу?

 
Щоб замовити промислові лічильники газу з доставкою по Україні, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Досвідчені фахівці проконсультують вас і зорієнтують з цінами. Вартість та терміни доставки визначаються в індивідуальному порядку в залежності від розташування вашого населеного пункту.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити