Про компанію
Головна > Опалення > Регулятори витрат води / вентилі балансувальні
Промислове обладнання та арматура

Регулятори витрат води / вентилі балансувальні

Подивитися ціни ↓
 

Балансувальний вентиль WATT FLOW BP

 
Балансувальний вентиль WATT FLOW BP. фото
Балансувальний вентиль WATT FLOW BP виробництва Watts Industries (Німеччина) застосовується для точної і швидкої гідравлічної ув'язки частин систем ОВК і циркуляції питної води щляхом установки необхідної витрати. Основна перевага - інтегрований витратомір з шкалою яка обертається, розміченій в літрах за хвилину. Правильно відрегульована система краще керується, економить енергію, а значить - ваші гроші! Актуальна витрата зчитується безпосередньо зі шкали без застосування комп'ютера або спеціальних таблиць. Прозорий корпус шкали витратоміра НЕ омивається безпосередньо теплоносієм і таким чином захищений від забруднення. Точність вимірювання ± 10% дійсного значення витрати.
 
Налаштування проводиться за допомогою косо врізаного вентиля з великим передавальним числом шпинделя. Монтаж в будь-якому положенні на падаючому або зворотному трубопроводі. Умовний прохід Ду 15 ... 50 мм. Максимальна температура 100 ° С при максимальному робочому тиску 10 бар, 120 ° С при 6 бар. Залежно від діаметра діапазон можливих налаштувань витрати 0,5 - 200 л / хв. Для моделей Ду 25 ... 50 мм передбачена функція Memo stop, що забезпечує фіксацію установки вентиля допомогою подвійного шпинделя.
 
Використані матеріали: корпус - латунь, прозора частина шкали - ударо- і температуростійка пластмаса, пружина - нержавіюча сталь, ущільнення - EPDM.
 
Балансуючий клапан для балансування систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, а також балансування циркуляційні труби для питної води, системи сонячних і теплових насосів.
Балансувальний клапан підходить для швидкої і точної гідравлічного балансування споживчих ланцюгів в установках ОВК та циркуляційних трубопроводах ГВП. Вбудований дисплей потоку з поворотним індикатором, позначених в л / хв. включений. Фактичні витрати можна зчитувати безпосередньо без необхідності вимірювання комп'ютерів або діаграм.
Термостійке пластикове вікно дисплея витрати не має прямого контакту з середовищем і тому захищене від забруднення.
Точність вимірювання складає ± 10% від виміряного значення струму.
Регулювання витрати здійснюється за допомогою кутового клапана.
 
 

Ціна на балансувальний вентиль WATT FLOW BP

 
Тип
Dn
Проток,
л/хв
Ціна,
грн
 
SRV-IG 
25
5 - 50
3497
SRV-IG 
32
10 - 80
4010
SRV-IG 
40
15 - 120
4010
 
 
Документація


Технічний опис WATT FLOW BP (pdf)
 
 
 
Купити балансувальний вентиль WATT FLOW BP (Watts) з можливою доставкою по м.Київ, а також транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця,  Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаєв, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький та інші регіони.
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити