Про компанію
Головна > Опалення > Група безпеки котла
Промислове обладнання та арматура

Група безпеки котла

Подивитися ціни ↓
 
Група безпеки котла KSG Watts. фотоГрупа безпеки серії KSG виробництва WATTS Industries (Німеччина) застосовуються для установки в побутових опалювальних системах потужністю до 50 кВт (KSG 30), до 100 кВт (KSG 30/20М), до 200 кВт (KSG 30/25М). Являє собою комбінацію запобіжного клапана, повітряного клапана і манометра. Стандартно група безпеки налаштована на тиск 3 бар, але може бути і на 2,5 бар.
 
Монтаж. Група безпеки монтується вище котла, у вертикальному положенні. На підводці до групи безпеки заборонено встановлювати запірну арматуру, фільтри і т.д., які можуть призвести до завуженння трубопроводу. Зливний шланг повинен відповідати діаметру вихідного отвору запобіжного клапана і бути прокладений так, щоб не створювати перешкод для скидання води / пари і не піддавати людей небезпеці при скиданні.
 
Матеріали. Консоль KSG 30 G з сірого чавуну; консоль KSG 30 з оцинкованої сталі; інтегральна консоль KSG 30 N з латуні MS 58.
 

Ціна на групу безпеки серії KSG WATTS

 
Найменування
Потужність
Запобіжний
клапан
Тиск
спрацьовування, бар
Ціна,
грн
 
KSG 30
до 50 кВт
SVH 1/2"
3
1660
KSG 30 N 
до 50 кВт
SVH 1/2"
3
1522
KSG 30/20M-ISO
до 100 кВт
SVH 3/4"
3
2451
 
 
 
Документація


Інструкція по монтажу та експлуатації
 
 
Купити групу безпеки котла KSG (Watts) з можливою доставкою по м.Київ, а також транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця,  Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаєв, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький та інші регіони.
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити