Про компанію
Головна > Пальники промислові > Комбіновані пальники
Промислове обладнання та арматура

Комбіновані пальники

 
Комбіновані пальники газ-дизель FBR
 
Комбінований пальник газ-дизель K 4/2 FBR. фото
Потужність: 22,6 кВт - 17442 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц, 380В 50/60 Гц
Паливо: газ/дизельне паливо
 
 

 
 
Комбіновані пальники газ-мазут FBR
 
Комбінований пальник газ-мазут K1000 FBR. фото
Потужність: 349 кВт - 17442 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц, 380В 50/60 Гц
Паливо: газ/важке паливо (мазут, переробка та інші)
 
 


Компанія «Італгаз» пропонує купити комбіновані промислові пальники за демократичними цінами. На нашому сайті представлене обладнання з різними технічними характеристиками. Вся продукція сертифікована, про що свідчать відповідні документи в розділі «Сертифікація». На всі групи товарів поширюється офіційна гарантія від виробника. Доставка можлива в будь-яку точку України.
 

Промислові комбіновані пальники: класифікація

 
Комбінований пальник - це пристрій, який призначений для спалювання більше одного виду палива. Використання таких агрегатів дозволяє чергувати види палива, в залежності від обставин, що склалися. Цей варіант особливо актуальний, коли часто трапляються перебої в подачі газу та необхідно швидко перейти на інший вид пального.
 
За типом використовуваного палива комбіновані пристрої класифікуються на наступні види:
 
  • Мазутно-газові. В якості палива може виступати газ та мазут. Такі агрегати складаються з газового відсіку, рідинного блоку та повітряної частини. Мазутно-газові пальники особливо популярні на великих промислових підприємствах, де мазут є супутнім продуктом.
  • Газодизельні. Резервне паливо - дизель (солярка). Ці моделі також отримали широке поширення в промисловості, так при перебоях в подачі газу можна використовувати альтернативне горюче рідке паливо.

Переваги комбінованих пальників

 
Серед основних переваг комбінованого пальника зазвичай виділяють наступні моменти:
 
  • Безперебійна робота опалювальної системи. При перебоях в подачі газу можна використовувати альтернативний вид палива, і опалювальна система буде продовжувати працювати.
  • Компактність пристрою. Замість двох та більше пальників, які працюють на різних видах палива, використовується всього лише один агрегат, що забезпечує компактність опалювального обладнання.
  • Відсутність необхідності заміни пальника. Щоб переключитися на інший вид палива, не потрібно повністю міняти пристрій. Для цього достатньо просто вибрати необхідний режим роботи комбінованого пальника.
 

Як зробити замовлення?

 
Перед придбанням комбінованих промислових пальників ознайомтеся з повним асортиментом нашого сайту та з характеристиками реалізованих пристроїв. Актуальну вартість уточнюйте у менеджерів при формуванні замовлення. Зв'язатися з нами ви можете будь-яким зручним способом - по телефону або електронній пошті. Інформація про способи оплати та доставки по Україні представлена у відповідному розділі сайту. Щоб ознайомитися з контактною інформацією для зв'язку та адресу компанії, перейдіть у вкладку «Контакти».
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити