Про компанію
Головна > Пальники промислові > Мазутні пальники
Промислове обладнання та арматура

Мазутні пальники

 
Мазутні пальники FBR
 
Мазутний пальник fndp_190_3_tl fbr. фото
Потужність: 22,6 кВт - 17442 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц, 380В 50/60 Гц
Паливо: важке рідке паливо (в'язкість до 5-7 °Е при 50 °С), в'язке паливо (мазута, відпрацювання та ін., в'язкість до 20 °Е при 50 °С).
 
 

 
Компанія «Італгаз» пропонує купити високоякісні мазутні пальники за демократичними цінами. На сайті представлені моделі з різними технічними характеристиками. Доставка товару здійснюється в будь-яку точку України.
 

Промислові мазутні пальники: принцип роботи

 
При неможливості підключення до газової магістралі є сенс розглянути котли та парогенератори, адаптовані до роботи з важким паливом підвищеної в'язкості. Щоб обладнання працювало повноцінно, його оснащують мазутними пальниками. Цей варіант оптимально підходить для промислових об'єктів та технологічних підприємств.
 
Принцип роботи таких пальників полягає в тому, що закачене насосом паливо змішується з повітрям, після чого отримана суміш подається в камеру нагрівання і доводиться до потрібної температури. Потім паливо потрапляє на форсунку і спалюється. За витрату пального відповідає спеціальний регулятор.
 

Класифікація мазутних пальників

 
Класифікація мазутних пальників промислових передбачає поділ агрегатів за способом регулювання потужності. У нас ви можете придбати одноступеневі, двоступеневі та модулюючі пальники на мазуті. Одноступеневі моделі працюють за принципом «включити-виключити» - коли теплоносій нагрівається до максимально допустимої температури, пальник відключається. Устаткування відновлює свою роботу, коли температура теплоносія падає нижче заданих значень. Двоступеневі агрегати працюють в двох режимах горіння ( «мале» та «велике» горіння). У модулюючих пальниках є можливість плавно змінювати потужність, задаючи проміжні значення між мінімальним та максимальним порогом.
 

Як вибрати мазутний пальник?

 
При виборі мазутного пальника необхідно враховувати:
  • Характеристики котла або парогенератора. Обладнання повинне бути адаптоване до роботи з продуктами підвищеної в'язкості. В іншому випадку можливе утворення великої кількості сажі, неповне згоряння палива та вихід з ладу всієї опалювальної системи.
  • Ступінь в'язкості мазуту, який ви плануєте використовувати. Різні моделі пальників розраховані на певну в'язкість палива.
  • Необхідність установки насосної станції. Якщо бак з паливом знаходиться на значній відстані, то буде потрібно установка насосної станції.
  • Характеристики пальника. Тут потрібно враховувати потужність агрегату і спосіб розпилення палива.
 
Щоб замовити мазутні пальники промислові, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Актуальну вартість обладнання уточнюйте при формуванні замовлення. Умови оплати та доставки товару по Україні ви можете подивитися у відповідному розділі сайту. Номер телефону, адреса електронної пошти та адресу компанії «Італгаз» вказані в розділі «Контакти».
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити