Про компанію
Головна > Пальники промислові > Дизельні пальники
Промислове обладнання та арматура

Дизельні пальники

 
Дизельні пальники FBR
 
Дизельний пальник g_2_maxi FBR. фото
Потужність: 14,2 кВт - 17442 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц, 380В 50/60 Гц
Паливо: дизельне паливо в'язкістю до 1,5° Е = 6,2 сСт при 20° С
Додатково: доступні версії LowNOx (за запитом)
 
 

 
Дизельні пальники Oroflam

Дизельний пальник  jolly press. фото
Потужність: 17 кВт - 1500 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц, 380В 50/60 Гц, 12В та 24В постійного струму
Паливо: дизельне паливо
 
 
 

 
Компанія «Італгаз» пропонує купити дизельні пальники за доступною ціною. У каталозі представлений великий вибір моделей з різними технічними характеристиками. У нас ви знайдете пристрої для використання в побутових та промислових умовах. Доставка товару можлива в будь-яку точку України.
 
 

Дизельні пальники для котлів: принцип роботи

 
Застосування дизельних пальників актуально у випадках, коли підключитися до центральної газової магістралі не представляється можливим. Ці пристрої є обов'язковим доповненням до котла опалення та призначені для спалювання рідкого палива. Як пальне використовують рідке паливо - солярку.
 
За подачу пального відповідає спеціальний насос, оснащений зворотною паливною магістраллю. Перед тим, як потрапити в пальник, паливо проходить очистку в фільтрі, а в деяких випадках - розігрівається до потрібної температури в камері нагріву. При цьому пальник бере тільки необхідну кількість паливного ресурсу, а все зайве повертається назад в бак.
 
Потім паливо під тиском потрапляє в форсунки і розпилюється, при цьому повітря нагнітається вентилятором по пальниковій трубі. Займання дизеля забезпечують електроди або трансфортматор розпалювання. Дизельні пальники для котлів оснащені спеціальними лопатками - ці елементи контролюють форму факела.
 
 

Каталог дизельних пальників

 
У каталозі нашого сайту представлені наступні модифікації дизельних пальників:
 
  • Одноступеневі. Це найбільш прості моделі, в яких не можна регулювати силу горіння палива. При досягненні теплоносієм максимального значення температури робота пристрою припиняється до тих пір, поки температура не досягне мінімально допустимого порогу.
  • Двоступеневі. Працюють в режимах «малого» та «великого» горіння. Окреме місце в даній категорії займають так звані плавно-двоступеневі агрегати, які також працюють в двох режимах, але між «малим» та «великим» горінням потужність змінюється плавно.
  • Триступеневі. Потужність полум'я поступово регулюється в трьох діапазонах.
  • Модулюючі. Такі пристрої автоматизовані. У модулюючих дизельних пальниках для котлів потужність між ступенями регулюється плавно, і користувач може вибрати потрібне значення.
 

Як замовити дизельні пальники?

 
Перед тим, як замовити пальник на дизельному паливі, ознайомтеся з асортиментом нашого каталогу та актуальними цінами. Вартість обладнання залежить від його технічних характеристик. Щоб оформити замовлення дизельних пальників для котлів, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. З умовами доставки товару по Україні ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту. Контактні дані для зв'язку та адреса компанії вказані в розділі «Контакти».
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити