Про компанію
Головна > Кран з електроприводом > Чотириходовий клапан з електроприводом
Промислове обладнання та арматура

Чотириходовий клапан з електроприводом

 
Чотириходовий змішуючий клапан з електроприводом
 
Чотириходовий змішувальний клапан муфтовий De Pala
•  Приєднання: різьбове Ду20-50 мм, фланцеве DN40 - DN100
•  Робоче середовище: вода, вода з гліколем або інша рідина сумісна з PTFE та EPDM
•  Максимальний тиск: 6 бар
•  Температура рабочого середовища: +2 ... +100°С
•  Напруга: 230В чи 24В змінного струму.
 

 
На сайті компанії «Італгаз» ви можете купити чотириходовий клапан з електроприводом за демократичною ціною. У нашому каталозі представлені пристрої в різних модифікаціях. На всі групи товарів поширюється гарантія від виробника. Реалізована продукція повністю відповідає вимогам сучасних європейських стандартів.
 

Пристрій чотириходового клапана

 
Чотириходовий змішувальний клапан - прилад, який монтується в опалювальну систему з метою продовження її служби експлуатації. Являє собою металевий пристрій з 4 приєднувальними патрубками. Усередині деталь оснащена ущільнювальною втулкою, на якій крутиться шпиндель в формі циліндра. З боків робочої частини шпинделя є плоскі зрізи. Таким чином, центральна частина деталі зовні нагадує заслінку. При цьому нижня і верхня частини шпинделя зберігають циліндричну форму - таке рішення дозволяє виконати надійне ущільнення.
 

Принцип роботи чотириходового клапана

 
У чотириходовому клапані шпиндель і втулка на 4 гвинтах прилягають до корпусної частини, а зовні на кінці вала встановлюється електропривід (сервопривід).
Так як шпиндель приєднаний до корпусу без нарізного сполучення, то він може вільно обертатися по втулці, відкриваючи при цьому вибірки в робочій частині. Це дозволяє відкривати прохід для потоків або змішувати потоки в потрібних пропорціях.
 

Основні переваги

 
Серед основних переваг чотирьохходових клапанів з електроприводом прийнято виділяти:
 
  • Можливість автоматичного регулювання температури теплоносія в опалювальних системах і ГВП;
  • Простоту монтажу, експлуатації та технічного обслуговування;
  • Надійність і безпека при експлуатації;
  • Можливість раціонального розподілу ресурсів.
 
Перед тим, як купити чотирихходовий клапан з електроприводом, уважно ознайомтеся з характеристиками пристроїв і переконайтеся, що розмір обраної моделі підходить під діаметр труби. Переконайтеся в пропускній здатності крану, чи може він здатен пропустити через себе необхідну кількість теплоносія.
 

Як замовити чотириходовий клапан?

 
На нашому сайті ви можете за вигідною ціною замовити чотириходовий клапан з електроприводом в Україні. Перед замовленням ознайомтеся з повним асортиментом у каталозі нашого сайту. Для формування заявки заповніть онлайн-форму або зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом - по телефону або електронній пошті. Контактні дані для зв'язку вказані в розділі «Контакти».
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити