Наші роботи 2021
У 2021 році компанія ТОВ "Італгаз" виконувала монтаж системи автономного газопостачання пропан-бутаном на асфальтному заводі.
На підприємстві був встановлений газгольдер, випарна установка та два пальники FBR. Всі роботи були виконані "під ключ" та вчасно. Підприємство вже почало ЕКОНОМІТИ свої фінанси.
![Газгольдер Газгольдер](/img/lazyload/0b1d095f22556e7369ae560623e3eaeb.webp)
![Установка LPG Установка LPG](/img/lazyload/73c092256ae3a7e33f19522de0a1da82.webp)
![Пальник FBR Пальник FBR](/img/lazyload/2bd85764dcc34f50a68c33df2c9e5dcb.webp)
![Пальник FBR Пальник FBR](/img/lazyload/48508b037efe035b997f531465f11e77.webp)
Компанія ТОВ "Італгаз" має великий досвід монтажу газопостачання, що гарантує якість. З питань співпраці звертайтесь за тел. (063) 233-21-48 або напишіть на пошту italgaz@ukr.net.