Про компанію
Головна > Регулятори тиску > Редуктор тиску води
Промислове обладнання та арматура

Редуктор тиску води

 
Редуктор тиску води IVR (Італія)

Редуктор тиску води IVR 304 mini

Серії: IVR 300, IVR 304 mini, IVR 305
Середовище: вода (до +80°C)
Вхідний тиск:
IVR 300, IVR 305 - 25 бар
IVR 304 mini - 10 бар
Вихідний тиск:
IVR 300, IVR 305 - 0,5 - 6 бар (регулюється)
IVR 304 mini - 1,2 - 4 бар (регулюється)
 

 
Редуктор тиску води DRV Watts (Німеччина)
 
Редуктор тиску води DRV. фото
Середовище: вода (до +80°C), стиснене повітря, нейтральні гази/рідини, азот
Вхідний тиск: 25 бар
Вихідний тиск: 1,5 - 6 бар (регулюється)
Приєднання: накидні гайки
 

 
На сайті компанії «Італгаз» ви можете за доступною ціною придбати регулятор тиску води. Ми реалізуємо якісну продукцію від перевірених виробників, і ви можете бути впевнені в надійності придбаних приладів. На всі групи товарів поширюється гарантія в рамках зобов'язань фірми-виробника. Поставки можливі в будь-яку точку Києва і в інші міста України.
 

Призначення та особливості регулятора тиску води

 
Регулятор тиску води знайшов широке застосування в побуті та промисловості. Прилад потрібен для попередження стрибків тиску в системі, стабілізації тиску і попередження гідравлічних ударів. Установка регулятора допомагає також оптимізувати витрати води за рахунок зменшення напору. Крім того, в разі прориву трубопроводу прилад реагує на зниження тиску в системі і знижує подачу води. Регулятори тиску води зазвичай встановлюють на горизонтальному трубопроводі, але допускається встановлювати їх і на вертикальному трубопроводі. При нормальних умовах експлуатації регулятор не вимагає спеціального обслуговування. Щоб прилад працював добре, досить періодично чистити сідло і сітку фільтра.
 

Види регуляторів тиску води

 
За принципом роботи розрізняють такі види регуляторів тиску води:
  • Поршневі. Механічні пристрої, за регулювання тиску відповідає підпружинений поршень, який відкриває і закриває прохідний канал.
  • Мембранні. Працюють за рахунок подпружиненной мембрани, яка працює в герметичному відсіку. Такі моделі відрізняються надійністю і підвищеною пропускною спроможністю.
  • Проточні. Внутрішня частина регулятора оснащена численними відсіками і протоками. При надходженні води в такій «лабіринт» тиск в системі знижується.
 

Як замовити регулятор тиску води?

 
Щоб замовити регулятор тиску води з доставкою в будь-яку точку України, зв'яжіться з менеджерами по телефону або відправте заявку по електронній пошті. Вартість і терміни доставки розраховуються індивідуально, залежно від розташування вашого міста.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити