Про компанію
Головна > Насоси DAB > Свердловинні насоси DAB
Промислове обладнання та арматура

Свердловинні насоси DAB

Свердловинний насос 4″ CS4

 
Свердловинний насос 4″ CS4 DAB. фото
Призначення: Свердловинні насоси 4 " DAB CS4 розроблені спеціально для індивідуальних і колективних систем водопостачання. Для свердловин діаметром 4 " і більше.
 
Робочий діапазон: продуктивність - від 0,24 до 6 м³/год, напір - до 230 м. водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: максимальна глибина занурення - 20 м.
 
Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Максимальний вміст піску у воді -120 г / м³. Температура: від 0 °C до + 40 °C.
 
Основні матеріали. Робочі колеса, дифузори, зворотний клапан і підстава гідравлічної частини - з технополімера; кожух гідравлічної частини, кожух двигуна, вали, муфта, основа двигуна і захисна кришка кабелю - з нержавіючої сталі.
 
Особливості. Багатоступінчастий свердловинний насос. Всі однофазні моделі укомплектовані пристроєм Control Box, в який вбудований конденсатор і захист від перевантаження з ручним перезапуском. Додатково однофазні моделі можуть бути доукомплектовані (замовляється окремо) Control Box HS для збільшення пускового моменту. Для трифазних моделей потрібен зовнішній захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна - у вертикальному або горизонтальному положенні. У разі горизонтального положення вала необхідно дотримуватись вимог по навантаженню підшипників і організувати потік рідини для охолодження двигуна.
 
Комплект поставки: насос в зборі з кабелем довжиною 15 або 30 м і нейлоновим тросом довжиною 15 або 30 м в залежності від моделі.
 
Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x400 В.
 
Ступінь захисту: IP 68.
 
Технічні характеристики >>
 

 

Занурювальний свердловинний насос 4" S4

 
Призначення: Занурювальні свердловинні насоси 4 " DAB S4 розроблені спеціально для індивідуальних і колективних систем водопостачання, а також систем іригації. Для свердловин діаметром 4" і більше. 
Погружные скважинные насосы серии S4 DAB.
 
Робочий діапазон: продуктивність - від 0,24 до 24 м³ / год, напір - до 320 м. водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: максимальна глибина занурення - 20 м.
 
Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Максимальний вміст піску у воді - 120 г / м³. Температура: від 0 °C до + 40 °C.
 
Основні матеріали. Робочі колеса, дифузори, зворотний клапан - з технополімеру; кожух гідравлічної частини, кожух двигуна, вали, муфта, захисна кришка кабелю, основа гідравлічної частини двигуна - з нержавіючої сталі.
 
Особливості. Багатоступінчастий свердловинний насос. Всі однофазні моделі вимагають доукомплектації пристроєм Control Box, в який вбудований конденсатор і захист від перевантаження з ручним перезапуском. Додатково однофазні моделі можуть бути доукомплектовані (замовляється окремо) Control Box HS для збільшення пускового моменту. Для трифазних моделей потрібен зовнішній захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна - у вертикальному або горизонтальному положенні. У разі горизонтального положення вала необхідно дотримуватися вимог по навантаженню підшипників і організувати потік рідини для охолодження двигуна.
Комплект поставки: насос в зборі.
Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x400 В.
 
Ступінь захисту: IP 68.
 
Клас ізоляції: F.
 
Технічні характеристики >>
 

 

Занурювальний свердловинний насос 6″ S6


Занурювальний свердловинний насос 6″ S6 DAB
Призначення: Занурювальні свердловинні насоси 6 " DAB S6 розроблені спеціально для індивідуальних і колективних систем водопостачання, а також систем іригації. Для свердловин діаметром 6" і більше.
 
Робочий діапазон: продуктивність - від 1,3 до 66 м³ / год, напір - до 468 м. водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: максимальна глибина занурення - 20 м.
 
Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Максимальний вміст піску у воді - 40 г / м³. Температура - від 0 ° C до + 30 ° C.
 
Основні матеріали. Робочі колеса, дифузори, зворотний клапан - з технополімера; кожух гідравлічної частини, кожух двигуна, вали, муфта, і захисна кришка кабелю - з нержавіючої сталі; основи гідравлічної частини і двигуна - з високоміцного чавуну.
 
Особливості. Багатоступінчастий свердловинний насос. Для всіх моделей потрібна зовнішня захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна у вертикальному або горизонтальному положенні. У разі горизонтального положення вала необхідно дотримуватися вимог по навантаженню підшипників і організувати потік рідини для охолодження двигуна.
 
Комплект поставки: окремо гідравлічна частина, окремо двигун з кабельним вводом або введеннями та комплект з'єднання.
 
Стандартне електроживлення: 3x400 В.
 
Ступінь захисту: IP 68.
 
Клас ізоляції: F.
 
Технічні характеристики >>
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити