Про компанію
Головна > Насоси DAB > Відцентрові (поверхневі) насоси DAB
Промислове обладнання та арматура

Відцентрові (поверхневі) насоси DAB


Відцентровий вихровий насос KPS-KPF-KP


 Відцентровий вихровий насос KPS-KPF-KP DAB.Призначення: Відцентрові вихрові насоси DAB KPS-KPF-KP розроблені спеціально для різних систем водопостачання та підживлення систем опалення.
Робочий діапазон: продуктивність - від 0,06 до 3,0 м³ / год, напір - до 107 м водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: для KPS 30/16 і KP 60/12 - 6 бар, для інших моделей - 10 бар.

Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Температура: для санітарної води - від 0 °C до + 35 °C, для інших застосувань - для KPS, KPF і KP 38 від -10 °C до + 50 °C, для KP 60 - від -10 °C до +80 °C.

Основні матеріали. Гідравлічний корпус і опора двигуна - чавун для моделей KP 38 і KPS 30, латунь для моделей KP 60; робоче колесо - латунь; ротор - нержавіюча сталь; ущільнення - EPDM, торцеве ущільнення валу - графіт / кераміка.

Особливості. Двигуни однофазних моделей обладнані вбудованим тепловим вимикачем. Для трифазних двигунів необхідно передбачити зовнішній захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна - у горизонтальному положенні.
 
Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x400 В.
 
Ступінь захисту: IP 44.
 
Клас ізоляції: F.
 
Технічні характеристики >>
 
 Консольно-моноблочний відцентровий насос NKM-G, NKP-G


Консольно-моноблочний відцентровий насос NKM-G, NKP-G DAB.Призначення: Консольно-моноблочні відцентрові насоси DAB NKM-G, NKP-G розроблені спеціально для індивідуальних і колективних систем водопостачання, опалення та кондиціонування, систем перекачування рідини в промисловості і сільському господарстві, а також для створення на їх основі насосних станцій.
Робочий діапазон: продуктивність - від 1 до 500 м³ / год, напір - до 96 м. водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: 16 бар.
 
Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Температура: від -10 °C до + 140 °C.
 
Основні матеріали. Гідравлічний корпус і опора двигуна - чавун; робоче колесо - чавун; ротор - нержавіюча сталь; ущільнення - EPDM; торцеве ущільнення валу - графіт / карбід кремнію.
 
Особливості. Для двигунів необхідно передбачити зовнішній захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна - у горизонтальному положенні або вертикальному вище гідравлічного корпусу.
 
Стандартне електроживлення: 3x230-400 В.
 
Ступінь захисту: IP 55.
 
Клас ізоляції: F.
 
Технічні характеристики >>
 

 

Відцентровий насос з фітингом JET-JETINOX, EURO-EUROINOX M-P

 

Відцентровий насос з фітингом JET-JETINOX DAB.Призначення: Відцентрові насоси з фітингами DAB JET-JETINOX, EURO-EUROINOX M-P розроблені спеціально для індивідуальних систем водопостачання і невеликих сільськогосподарських установок.
Робочий діапазон: продуктивність - від 0,4 до 10,5 м³ / год, напір - до 72 м водяного стовпа.
 
Максимальний робочий тиск: для Jet - 6 бар, для JetInox, Euro, EuroInox і EuroCom - 8 бар.

Перекачувана рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді. Температура: для санітарної води - від 0 °C до + 35 °C, для інших застосувань - від 0 °C до + 40 °C.
Основні матеріали. Гідравлічний корпус - чавун для моделей Jet і Euro, нержавіюча сталь для моделей JetInox і EuroInox; опора двигуна - алюмінієвий сплав; робоче колесо і дифузор - технополімер; ротор - нержавіюча сталь; ущільнення - EPDM; торцеве ущільнення валу - графіт / кераміка.
 
Особливості. Двигуни однофазних моделей обладнані вбудованим тепловим вимикачем. Для трифазних двигунів необхідно передбачити зовнішній захист від перевантаження.
 
Монтаж. Вал двигуна - у горизонтальному положенні.
 
Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x230-400 В.
 
Ступінь захисту: двигун - IP 44, клемна коробка - IP 55.
 
Клас ізоляції: F.
 
Технічні характеристики >>
 

Купити відцентрові (поверхневі) насоси DAB (Italy) з можливою доставкою по м.Київ та м.Бровари, а також транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Волинь, Дніпропетровськ, Донецьк, Закарпаття, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаєв, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницьк та інші регіони.
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити