Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Проектування водопостачання

Проектування сиситем водопостачання
 
Компанія ТОВ «Італгаз» виконує проектування систем водопостачання будь-якої складності вже більше 15 років і є провідним фахівцем в даному виді робіт на ринку. Надійне і довгострокове функціонування системи водопостачання можливо тільки в разі, якщо роботи виконуються високоякісними фахівцями в даній області.
 
Виконуємо проектування систем водопостачання в м.Київ та м.Бровари, а також Київській обл.
 
  1. Проектування водопостачання приватних будинків;
  2. Проектування водопостачання підприємств;
  3. Проектування водопостачання багатоквартирних будинків;
  4. Проектування водопостачання котеджних містечок.
 

Створення проектів систем водопостачання

 
Проект на водопостачання відрізняється складністю і при його проектуванні має враховуватись безліч факторів, серед яких:
 
  • Особливість місцевості. Враховуються перепади висоти місцевості, висота і загальна площа будівлі, максимальний та мінімальний обсяг споживання води.
  • Яке основне джерело водозабору? Основні джерела: центральний водопровід, колодязь або свердловина.
  • Розрахунок гідравлічний. Даний етап включає розрахунок: витрати води, діаметр водопроводу, втрати тиску та інші показники.
  • Схема водопостачання. Яка включає точні розрахунки водопостачання, щоб запобігти слабкому напору та недостатньому тиску в максимальних точках водозабору.
 
Системи водопостачання повинні бути розташовані приховано в приміщенні, щоб не порушувати дизайн, але при цьому, до них необхідно легко отримувати доступ для проведення сервісного обслуговування.
 
Сервісне обслуговування потрібно для контролю за станом усіх елементів системи і своєчасної заміни будь-якої з ділянок, якщо відбуваються їх технічні пошкодження.
 
Проектування водопроводу необхідно доручати тільки професіоналам, адже від його грамотності буде напряму залежати комфорт проживання або роботи в приміщенні, а також робота обладнання з водопостачання.
 

Вартість проектування водопостачання

 
Ціна на проектування водопостачання формується виходячи з наступних пунктів:
 
- площа об'єкта та його призначення;
- складність даного проекту, якщо проект індивідуальний, відповідно ціна буде вище, при типовому проекті - нижче;
- кількість матеріалів, використовуваних в даному проекті, а також їх якість;
- строки виконання робіт.
 
Цінова політика компанії з проектування водопостачання дуже лояльна і доступна кожному. Завдяки роботі кваліфікованого персоналу, ми зможемо підібрати проект який буде доступним.
 
Після того, як замовлення було отримано і оформлено, представники компанії виїжджають на об'єкт, щоб зробити необхідні розрахунки та заміри. Це потрібно для фінального оформлення кошторису, вся вартість проекту формується і обговорюється перед підписанням договору.
 
Всі роботи з проектування, прокладання комунікацій та введення в експлуатацію здійснюються відповідно до діючих норм.
 
Якщо у вас виникли питання, наші фахівці нададуть вам всі необхідні консультації, абсолютно безкоштовно.
 
 
Переваги роботи з ТОВ «Італгаз»
 
Наша компанія пропонує послуги з проектування та монтаж системи водопроводу "під ключ", яка включає в себе всі етапи від вивчення топографічних особливостей рельєфу до монтажу додаткового обладнання. Якщо вам необхідно проводити водопостачання у віддалений від міських комунікацій ділянку - це не проблема для наших фахівців.
 
Монтаж системи водопостачання будь-якої складності буде виконаний в найкоротші терміни і при самому оптимальному для вашого випадку бюджеті. Ми пропонує чесні та адекватні розцінки на послуги, що надаються нашою компанією, які влаштують кожного замовника.
 
Робота з нами - це впевненість в тому, що система прослужить тривалий час без збоїв та функціональних порушень незалежно від місця її розташування та особливостей функціонування.
 
 
 
Дозвільні документи

 
 
 
 
Деякі наші замовники

 
КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ», м. Бровари
Змонтовані та введені в експлуатацію системи водопроводу, каналізації (включно з будівництвом КНС)
Металобаза холдинга «Метінвест» в м. Бровари
Змонтовані та введені в експлуатацію системи водопроводу та каналізації, включно з будівництвом КНС
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити