Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Проектування водопостачання

Проектування сиситем водопостачання
 
Компанія ТОВ «Італгаз» виконує проектування систем водопостачання будь-якої складності вже більше 15 років і є провідним фахівцем в даному виді робіт на ринку. Надійне і довгострокове функціонування системи водопостачання можливо тільки в разі, якщо роботи виконуються високоякісними фахівцями в даній області.
 
Виконуємо проектування систем водопостачання в м.Київ та м.Бровари, а також Київській обл.
 
  1. Проектування водопостачання приватних будинків;
  2. Проектування водопостачання підприємств;
  3. Проектування водопостачання багатоквартирних будинків;
  4. Проектування водопостачання котеджних містечок.
 

Створення проектів систем водопостачання

 
Проект на водопостачання відрізняється складністю і при його проектуванні має враховуватись безліч факторів, серед яких:
 
  • Особливість місцевості. Враховуються перепади висоти місцевості, висота і загальна площа будівлі, максимальний та мінімальний обсяг споживання води.
  • Яке основне джерело водозабору? Основні джерела: центральний водопровід, колодязь або свердловина.
  • Розрахунок гідравлічний. Даний етап включає розрахунок: витрати води, діаметр водопроводу, втрати тиску та інші показники.
  • Схема водопостачання. Яка включає точні розрахунки водопостачання, щоб запобігти слабкому напору та недостатньому тиску в максимальних точках водозабору.
 
Системи водопостачання повинні бути розташовані приховано в приміщенні, щоб не порушувати дизайн, але при цьому, до них необхідно легко отримувати доступ для проведення сервісного обслуговування.
 
Сервісне обслуговування потрібно для контролю за станом усіх елементів системи і своєчасної заміни будь-якої з ділянок, якщо відбуваються їх технічні пошкодження.
 
Проектування водопроводу необхідно доручати тільки професіоналам, адже від його грамотності буде напряму залежати комфорт проживання або роботи в приміщенні, а також робота обладнання з водопостачання.
 

Вартість проектування водопостачання

 
Ціна на проектування водопостачання формується виходячи з наступних пунктів:
 
- площа об'єкта та його призначення;
- складність даного проекту, якщо проект індивідуальний, відповідно ціна буде вище, при типовому проекті - нижче;
- кількість матеріалів, використовуваних в даному проекті, а також їх якість;
- строки виконання робіт.
 
Цінова політика компанії з проектування водопостачання дуже лояльна і доступна кожному. Завдяки роботі кваліфікованого персоналу, ми зможемо підібрати проект який буде доступним.
 
Після того, як замовлення було отримано і оформлено, представники компанії виїжджають на об'єкт, щоб зробити необхідні розрахунки та заміри. Це потрібно для фінального оформлення кошторису, вся вартість проекту формується і обговорюється перед підписанням договору.
 
Всі роботи з проектування, прокладання комунікацій та введення в експлуатацію здійснюються відповідно до діючих норм.
 
Якщо у вас виникли питання, наші фахівці нададуть вам всі необхідні консультації, абсолютно безкоштовно.
 
 
Переваги роботи з ТОВ «Італгаз»
 
Наша компанія пропонує послуги з проектування та монтаж системи водопроводу "під ключ", яка включає в себе всі етапи від вивчення топографічних особливостей рельєфу до монтажу додаткового обладнання. Якщо вам необхідно проводити водопостачання у віддалений від міських комунікацій ділянку - це не проблема для наших фахівців.
 
Монтаж системи водопостачання будь-якої складності буде виконаний в найкоротші терміни і при самому оптимальному для вашого випадку бюджеті. Ми пропонує чесні та адекватні розцінки на послуги, що надаються нашою компанією, які влаштують кожного замовника.
 
Робота з нами - це впевненість в тому, що система прослужить тривалий час без збоїв та функціональних порушень незалежно від місця її розташування та особливостей функціонування.
 
 
Дозвільні документи

Додаток до ліцензії ТОВ
 
 
 
 
Деякі наші замовники

 
КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ», м. Бровари
Змонтовані та введені в експлуатацію системи водопроводу, каналізації (включно з будівництвом КНС)
Металобаза холдинга «Метінвест» в м. Бровари
Змонтовані та введені в експлуатацію системи водопроводу та каналізації, включно з будівництвом КНС
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити