Про компанію
Головна > Клапан електромагнітний
Промислове обладнання та арматура

Клапан електромагнітний

 
Електромагнітні клапани для рідких та газоподібних середовищ
Електромагнітний клапан ACL
 
Фірма ACL S.r.l. (Італія) випускає широкий діапазон малогабаритних промислових клапанів з електромагнітним керуванням для потоків води, повітря і рідких промислових середовищ. Поставляються клапани з електромагнітним керуванням, як  прямої дії,  так і з  допоміжною мембраною, як нормально відкритого типу, так і нормально закритого. Використовуються електромагнітні клапани для води, пари, повітря, газу, бензину, керосину, дизельного палива, масла, інших нафтопродуктів і т.д.
 
Детальніше >>>
 

 
Електромагнітні клапани для газу
Електромагнітні клапани для газу
 
Електромагнітний клапан газовий - пристрій для перекриття потоку газу в трубопроводі. Компанії Elektrogas і Giuliani Anello (Італія) випускають широкий діапазон електромагнітних клапанів для газу: з ручним взводом, автоматичні, з гідравлічним електроприводом, блоки електромагнітних клапанів.
 
Детальніше >>>
 

 
Електромагнітні клапани для регулювання подачі повітря
 Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas
 
Електромагнітні клапани для повітря Elektrogas типів VRA, VLA, VTA виробництва Elettromeccanica Delta S.p.A. (Італія) являють собою нормально закриті клапани, спеціально розроблені для регулювання і подачі повітря горіння.
Цей тип обладнання підходить для великого / малого управління повітрям горіння в промислових пальниках.
 
 

 
Електромагнітний клапан (соленоїдний клапан) - це клапан з електромеханічним приводом для управління потоком рідин та газів.
 
Клапани розрізняються за характеристиками електричного струму, напруженості створюваного ними магнітного поля, механізму регулювання рідини, а також за типом і характеристиками контрольованої рідини. Модельний ряд соленоїдних клапанів варіюється від плунжерних приводів лінійного дії до поворотно-арматурних приводів та приводів що гойдаються. Клапан може використовувати двопортову конструкцію для регулювання потоку або трьох і більше портову для перемикання потоків між портами. Кілька електромагнітних клапанів можуть бути розміщені разом на колекторі.
 
Електромагнітні клапани є найбільш часто використовуваними елементами управління в гідравліці. В їх завдання входить відключення, скидання, дозування, розподіл або змішування рідин. Вони знаходять застосування в багатьох областях. Електромагнітні клапани забезпечують швидке і безпечне перемикання, високу надійність, тривалий термін служби, хорошу сумісність використовуваних матеріалів із середовищем, низьку потужність управління і компактну конструкцію.
 
 

Робота електромагнітного клапана

 
Існує безліч варіантів виконання клапанів електромагнітних. Зазвичай клапани можуть мати безліч отворів і шляхів подачі рідини. Двохходовий клапан (2/2), наприклад, має 2 отвори; якщо клапан відкритий, то обидва отвори з'єднані, і середовище може текти між ними; якщо клапан закритий, то отвори ізольовані один від одного.
 
Якщо клапан відкритий, коли електромагнітний клапан не знаходиться під напругою, то клапан називається нормально відкритим (N.O.). Аналогічно, якщо клапан закритий, коли електромагнітний клапан не знаходиться під напругою, то клапан називається нормально закритим (N.C.). Існують також триходові і більш складні конструкції. Триходовий клапан має 3 порти; він з'єднує один порт з одним з двох інших (зазвичай з подаючим і випускним отворами).
 
Електромагнітні клапани також характеризуються тим, як вони працюють. Невеликий соленоїд може створювати обмежене зусилля. Якщо цього зусилля досить для відкриття та закриття клапана, то в цьому випадку - це електромагнітний клапан прямої дії. Приблизне співвідношення між необхідною силою Fs електромагнітного клапана, тиском рідини P і площею отвору A для електромагнітного клапана прямої дії:
 
Fs=PA=Pπd2/4
 
Де d - діаметр отвору.
 
При високому тиску та великих приєднувальних розмірах - потрібні великі зусилля. Для створення цих зусиль може бути передбачена конструкція електромагнітного клапану з внутрішнім пілотним керуванням. У такій конструкції лінійній тиск використовується для створення високих зусиль клапана; малий соленоїд контролює, як використовується лінійний тиск.
 
У деяких електромагнітних клапанах соленоїд діє безпосередньо на головний клапан. Інші використовують невеликий, повний електромагнітний клапан, відомий як пілотний, для приведення в дію більшого клапана. У той час як другий тип являє собою електромагнітний клапан в поєднанні з клапаном з пневматичним приводом, вони продаються і упаковуються як єдине ціле, та називається електромагнітним клапаном. Керовані клапани вимагають набагато менше енергії для управління, але вони помітно повільніші. Пілотовані соленоїди зазвичай потребують безперервного електроживлення, щоб відкритися і залишатися у відкритому стані, тоді як соленоїду прямої дії може знадобитися електроживлення тільки на короткий період часу, щоб відкрити його, і тільки мала потужність для його утримання.
 
Електромагнітний клапан прямої дії зазвичай спрацьовує протягом 5-10 мілісекунд. Час спрацювання клапана непрямої дії залежить від його типорозміру, стандартні значення становлять від 15 до 150 мілісекунд.
 
Споживана потужність і вимоги до напруги електромагнітного клапана залежать від сфери застосування і в першу чергу від тиску рідини і діаметра трубопроводу. Наприклад, популярний клапан з такими параметрами 3/4 "150 psi 24В (50 - 60 Гц), має пускову потужність 12 ВА і чергову потужність 8,5 ВА.
 
 

Основні вузли електромагнітного клапана

 
Конструкції електромагнітних клапанів мають безліч варіантів.
 
Загальні вузли електромагнітного клапана:
 
  • Електромагнітний вузол
  1. Кріпильний зажим (також відомий як зажим котушки)
  2. Електромагнітна котушка (з поворотним магнітним каналом)
  3. Труба сердечника (також відома як арматурна, плунжерна трубка, трубка електромагнітного клапана, втулка, направляюча в зборі)
  4. Плунжер (нерухомий сердечник)
  5. Затіняюча котушка (також відома як затінюють кільце)
  6. Основна пружина (також відома як контрпружина)
  7. Сердечник (також відомий як плунжер, арматура)
  • Ущільнення корпусу сердечника з трубкою і кришкою
  • Кришка
  • Ущільнення корпусу кришки
  • Пружина підвіски
  • Резервна шайба
  • Діафрагма/мембрана
  •    Перепускний отвір
  • Диск
  • Корпус клапану
 
Ядро або плунжер - це магнітний компонент, який переміщається, коли соленоїд знаходиться під напругою. Ядро є співвісним з соленоїдом. Рух сердечника призведе до утворення або пошкодження ущільнень, які контролюють рух рідини. Коли котушка не перебуває під напругою, пружини утримують сердечник в звичайному положенні.
 
Електромагнітна (соленоїдна) котушка складається з багатьох витків мідного дроту, які оточують сердечник трубки і спричиняють рух сердечника. Часто котушка інкапсулюється в епоксидну смолу. Котушка також має залізний каркас, який забезпечує низький магнітний опір.
 
Матеріали
 
Корпус соленоїдного клапана повинен бути сумісний з робочим середовищем; основними матеріалами є латунь, нержавіюча сталь, алюміній і пластик. Ущільнення також повинні сумісні з робочим середовищем.
 
Гайка, сердечник, пружини, зажимне кільце і інші компоненти часто піддаються впливу робочого середовища, тому вони також повинні бути сумісні з нею. Виконання цих вимог пов'язане з деякими особливими складнощами. Для проходження електромагнітного поля від плунжера до сердечника, арматурна трубка повинна бути немагнітною. Плунжер і сердечник повинні бути виготовлені з матеріалу з хорошими магнітними властивостями, наприклад залізо, але залізо схильне до корозії. Виходом може послужити нержавіюча сталь, тому що вона може бути як магнітною, так і немагнітною. Наприклад, електромагнітний клапан може використовувати 304 нержавіючу сталь для корпусу, 305 нержавіючу сталь для сердечника, 302 нержавіючу сталь для пружин і 430 F нержавіючу сталь (магнітна нержавіюча сталь) для сердечника і гайки.
 

Застосування електромагнітних клапанів

 
Електромагнітні клапани (соленоїдні клапани) використовуються в пневматичних та гідравлічних системах з гідравлічним приводом, для управління циліндрами, гідромоторами або великими промисловими клапанами. В автоматичних поливних установках також використовуються електромагнітні клапани з автоматичним контролером. У побутових пральних і посудомийних машинах використовуються соленоїдні клапани для управління подачею води в машину. Вони також часто використовуються в пускових курках пейнтбольних пістолетів для приведення в дію молоткового клапана CO2. Часто електромагнітні клапани називають просто "соленоїдами".
 
Електромагнітні клапани можуть використовуватися в широкому спектрі промислових застосувань, включаючи загальне вимикаюче управління, калібрувальні та випробувальні стенди, керуючі контури пілотних установок, системи управління технологічними процесами і різні застосунки виробників оригінального устаткування.

 

Форма замовлення




× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити