Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Блок електромагнітних клапанів VMM

 
Електромагнітний комбінований клапан VMM - комбінація двох електромагнітних клапанів в єдиному компактному і універсальному корпусі торгової марки Elettromeccanica Delta S.p.A. (Італія).
 
Електромагнітний комбінований клапан VMM Elektrogas
 
Клапан типу VMM - відключаючий пристрій безпеки, що використовує допоміжне джерело живлення. Перший клапан (А) - це електромагнітний клапан безпеки швидкого відкриття / закриття. Коли він знеструмлений, пружина тисне на диск, зберігаючи при цьому газовий канал закритим. За даних умов вхідна камера знаходиться під тиском газової лінії, який також тисне на диск покращуючи ущільнення. При подачі електроживлення на котушку клапан швидко відкривається, проти сили пружини і тиску газу. Якщо блок живлення відключається, клапан швидко закривається, перериваючи подачу газу. В рівній мірі, другий електромагнітний клапан (В) може бути швидкого відкриття або повільного відкриття для регулювання потоку газу, з першим регульованим швидким ходом і другий регульованим повільним ходом. Можна підключити третій перепускний (байпасний) клапан (С), який виконує роль розводки або дозволяє отримати другу швидку (повільну) ділянку або дві ділянки.
 
Блок типу VMM застосовується для автоматичної подачі / перекриття повітря або газу в газових пальниках, атмосферних газових котлах, печах, іншому обладнанні.
 
Технічні характеристики
 
Приєднання
Різьба ISO 7/1 від Rp 3/4” до Rp 2” 
Фланці PN16 – ISO 7005  DN40 − DN80
Байпасний клапан
Різьба ISO 7/1  Rp 1/2” або Rp 1” 
Температура навколишнього середовища
-15°С / +60°С
Робочий тиск
200 і 500 мбар
Вбудованний фільтр
600 µm, металева сітка
Напруга
230 VAC 50/60 Hz; 110 VAC 50/60 Hz; 24 VAC/DC
Допустиме відхилення напруги
-15% ÷ +10%
Потужність
70Вт для 3/4” – 1”
90Вт для 1”¼ -3” 
байпас 1/2" - 25Вт
байпас 1" - 35Вт
Час відкриття
Регул. до 25 сек
Час закриття
< 1 сек
Клас захисту
IP54 (IP65 за запитом).
Отвори для манометрів
G1/4 ( G1/8 для фланцевих моделей) 
Робоче середовище
Природний газ (група Н - метану), міський газ (побутовий), зріджений газ (СНД) і неагресивні гази.

 
Спеціальні версії:
 
Весь діапазон клапанів може бути виконаний в спеціальному вибухозахищеному виконанні, вони забезпечуються спеціальним кабельним сальником для використання в зонах 2 і 22, відповідно до Директиви ЄС 94/9 (ATEX);
 
Клапани можуть поставлятися в спеціальних версіях, придатних для використання таких агресивних газів як: біогаз і коксовий газ COG, в складі даних клапанів відсутні кольорові метали і вони забезпечені спеціальними ущільненнями.
 
 
Документація

 
Технічне керівництво VMM (pdf)
 
Технічне керівництво VMM (eng). pdf
 
 
Купити електромагнітний комбінований клапан VMM Еlektrogas з можливою доставкою по м.Київ, а також транспортними перевізниками в будь-який регіон України: Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький (Кіровоград), Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Харків, Херсон, Хмельницький та інші регіони.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити