Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Технічна інформація клапанів ACL

Діапазони робочого тиску для води, повітря - від 0 до 200 бар. Внутрішня різьба: для трубного монтажу від М5, G1/8" до 2"; діаметр отвору клапана – від 1 до 75 мм.
 
Гранично-допустимі значення мінімального і максимального перепадів тиску вхід-вихід, при яких клапан повністю закривається / відкривається, залежать від моделі та вказані в інструкціях. Для роботи клапанів прямої дії та 108 типу мінімальний перепад тиску не потрібен.
 
Клапани поставляються в комплекті з електричним коннектором. Котушки зазвичай призначені для безперервного проходження струму, ізоляція класу F (tмакс = 155°С). Стандартний вольтаж - 24, 110, 220 В змінного струму і 12, 24 В постійного струму. Ізоляція котушки класу Н (tмакс = 180°С) - за запитом.
 
Кожен клапан має коефіцієнт витрати Kv, який дорівнює витраті води, м3/год через клапан при різниці тисків вхід-вихід 1 бар.
 
Для рідин витрата через клапан можна визначити за формулою: Формула витрати чрез клапан , м3/год, де:
(Дельта) Р - різниця тисків вхід-вихід, бар, p - щільність речовини щодо води при t = 4°С, для води p = 1. Формула застосовна для рідин з в'язкістю до 37 мм2/с.
 
Для газів витрати через клапан можна визначити за формулою:Формула витрат для газів, нм3/год, де:
Р1 - абсолютний тиск на вході, Р2 - на виході, p - щільність газу щодо повітря при t = 20°С і абсолютному тиску 1 бар, t - температура газу, °С. Формула застосовується при  Р21 > 0,5.
 
 

 

Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити