Про компанію
Головна > Очищення води > Системи зворотного осмосу для очищення питної води
Промислове обладнання та арматура

Системи зворотного осмосу для очищення питної води

 
Зворотній осмос - сучасна технологія очищення води, яка робить її безпечною і корисною для здоров'я людини. Вона продиктована самою природою: використовуючи осмос, рослини отримують мінеральні елементи з грунту. Осмос, що застосовується в очищенні води, діє за зворотним принципом і позбавляє воду від органічних та мінеральних домішок за допомогою штучної мембрани, створеної за аналогією з клітинною мембраною рослин.
 

Зворотній осмос ABSOLUTE торгової марки НАША ВОДА

 
Зворотній осмос ABSOLUTE. фотоСистема зворотного осмосу «Абсолют» - найбільш досконала система очистки води, що забезпечує максимальну очистку води від усіх шкідливих домішок! Ось її переваги:
Кришталева чистота - мембрана фільтра створена за аналогією з клітинної мембраною рослин, крізь яку проникають тільки молекули води, залишаючи з іншого боку мембрани всі шкідливі домішки і мікроорганізми, які змиваються в каналізацію.
 
Абсолютний захист - очищена вода чиста і мікробіологічно безпечна, її можна вживати без додаткової обробки, тому підходить навіть для дітей.
 
Вишуканий смак - спеціальний картридж коригує смак води, що в повній мірі дозволяє розкрити аромат і смак приготованих Вами напоїв і страв.
 
Надійність обладнання - комплектуючі від провідних виробників: полімерна мембрана Filmtec (США), з'єднувальні елементи John Guest (Великобританія), спеціальні картриджі для української води НАША ВОДА (Україна), гарантія від виробника і контроль якості на всіх етапах виробництва забезпечать безперебійну і надійну роботу системи очистки води.
 
Економія - вартість літра очищеної води за допомогою системи «Абсолют» в 10 разів нижче бутильованої, при цьому Ви повністю контролюєте процес очистки.
 
Простота і зручність у використанні - окремий елегантний кран забезпечить комфортний доступ до очищеної води, так що забудьте про необхідність закуповувати і привозити бутильовану воду. Наявність накопичувального бака забезпечить Вас запасом очищеної води в будь-яких ситуаціях. Система «Абсолют» - компактне обладнання, що монтується під мийкою, тому не впливає на дизайн Вашого інтер'єру. Просте і зручне підключення дозволить швидко і якісно змонтувати систему
 
Увага!
Максимальний тиск води для даного фільтру - 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску і гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.
 
 
Технічні характеристики
 
Габаритні розміри без накопичувального бака, мм:
В 350 х Г 150 х Ш 450
Габаритні розміри накопичувального бака, мм:
В 300 х D 300
Вага фільтра, кг
6
Тип підключення
У трубопровід хол. води через трійник
Робоча температура води, ° С
4 – 30
Робочий тиск, атм
3 – 4
Швидкість очищення, л / хв (перевищувати не бажане)
0,12
Продуктівнсоть, л / добу (гарантированна для t = 25 ° C,
Р = 3,4 атм, вміст солей 250 мг / л)
від 190
Термін служби змінних картриджів, міс.
3 - 6
Термін служби мембранного елемента і посткарбона, міс.
12
Комплектність
Система в зборі, бак накопичувальний, кран очищеної води, фітинги
 
 
Система може бути п'ятиступеневою або шестиступеневою (з мінералізатором), з додатковою помпою (якщо у водопроводі низький тиск води) або без, з ультрафіолетовою лампою, яка забезпечує додаткову бактерицидну обробку та знезараження вже очищеної води, чи без. Може додатково бути встановлений біокерамічний картридж, випромінюючий спеціальні інфрачервоні хвилі, позитивно впливають на якість води.
 
Кожна ступінь виконує свою роботу.
 
Перша ступінь - Префільтр 1. Пористий поліпропіленовий картридж видаляє механічні домішки розміром більше 5 мікрон, частинки піску, іржу, мул та інші зважені частинки. Завдяки його роботі продовжується термін служби подальших картриджів.
 
Друга ступінь - Префільтр 2. Затримує хлорорганічні сполуки і хлор за допомогою картриджа з гранульованого активованого вугілля виробництва США (Calgon Carbon Corporation). Цей картридж захищає від пошкоджень мембрану зворотного осмосу і також входить в комплект картриджів попереднього очищення.
 
Третя ступінь - Префільтр 3. Брикетоване активоване вугілля, яке видаляє механічні частинки розміром більше 1 мікрона, залишки хлорорганіки, органічні речовини природного походження.
 
Четверта ступінь - очищення зворотньоосмотичної мембраною FILMTEC, яку виробляє компанія Dow Chemical (США). Мембрана являє собою бар'єр, який не дозволяє проникати 99% мінеральних і органічних домішок, розчинених у воді, але пропускає молекули води. Фільтр відправляє небажані домішки в каналізаційну систему, а чисту воду - в гідропневматичний бак. Там вона зберігається під тиском.
 
П'ята ступінь - посткарбон. Картридж пропускає воду через висококласний активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває трохи солодкуватий присмак і скоригований смак і запах.
 
Мінералізатор - додаткова опція даного фільтра. Він містить в собі суміш харчових солей, які розчиняються у вже очищеній системою зворотного осмосу воді.
 
Випускаються наступні моделі:
  • ABSOLUTE 5-50 - п'ять ступенів очищення
  • ABSOLUTE 5-50 Р - п'ять ступенів очищення + помповий комплект
  • ABSOLUTE 6-50 М - п'ять ступенів очищення + мінералізатор
  • ABSOLUTE 6-50 UF - п'ять ступенів очищення + ультрафіолетова лампа
  • ABSOLUTE 7-50 M/BIO - п'ять ступенів очищення + мінералізатор + біокерамічний картридж
  • ABSOLUTE 7-50 M/BIO/Р - доповнено помповим комплектом.

 

Зворотній осмос торгової марки Filter 1

Система зворотнього осмосу «Filter 1» с помпой

Конструкція фільтра складається з двох основних частин: триступінчатого префільтра і високоякісної зворотньоосмотичної мембрани.
 
До складу префільтра входять три картриджа: механічний, вугільний і комбінований.
 
Механічний картридж складається з пористого поліпропіленового матеріалу і призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених частинок).
 
Вугільний картридж містить оброблене сріблом активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали. 
Комбінований поліпропіленово-вугільний картридж. Доочищають воду після перших двох картриджів, затримуючи частинки розміром більше 5 мкм. Продовжує термін служби зворотньоосмотичної мембрани.
 
Мембранний елемент. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води і кисню, затримуючи до 99% всіх домішок, у тому числі віруси і бактерії. Забруднення змиваються в каналізацію, очищена вода накопичується в герметичному накопичувальному баці. Навіть при відключенні води у Вас завжди буде запас чистої води. 
 
Посткарбон - картридж з висококласного активованого вугілля з шкаралупи кокосового горіха корегує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий трохи солодкуватий присмак. 
 
Система може комплектуватися помпою (для водопровідної мережі з низьким тиском).
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити