Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Що таке засувка Батерфляй

Різновид запірно-регулюючої арматури, яка широко використовується в системах опалення та водопостачання. Засувка батерфляй, зокрема, може застосовуватися при роботі з рідинами, що містять домішки продуктів бензину і масла. Арматура має ряд специфічних особливостей і переваг, які обумовлюють можливість її використання в системах певного типу.
 

Головні особливості засувки Батерфляй

 
По конструкції клапан батерфляй є поворотний дисковий затвор з захисним покриттям. У корпусі кільцевого типу знаходиться поворотний диск, який приводиться в рух для регулювання потужності потоку рідини або перекриття її руху. Арматура має ряд важливих переваг:
  • невисока вага, яка обумовлює граничну простоту і зручність монтажу;
  • можливість встановити клапан в будь-якому положенні, незалежно від особливостей і конфігурації трубопроводу;
  • швидке закривання до упору - зазвичай здійснюється протягом 1-2 секунди;
  • герметичність високого класу А;
  • запобігання утворенню застійних зон.
Зовні відсутні рухомі деталі. Крім цього, затвори батерфляй оснащуються ефективними приводами, які характеризуються високою ремонтопридатністю. Передбачена можливість заміни вузла з вкладишем і диском - процедура практично повністю відновлює експлуатаційний ресурс арматури.
 

Де використовується засувка Батерфляй?

 
Арматура актуальна для монтажу на гідротехнічних спорудах різного виду: на даний момент клапан батерфляй є одним з найбільш популярних видів пристроїв в своєму класі. Основні причини - невисока вартість, простота установки, ремонтопридатність і підвищена герметичність.
 
В залежності від призначення клапан батерфляй може бути виготовлений з чавуну - сірого, ковкого чи нікельованого. Окремі моделі можуть мати ущільнювальні кільця. В якості приводу використовується як редуктор (ручне управління) так і електропривод. Ціни на арматуру варіюються в залежності від особливостей її конструкції і функціоналу.
 
Ми пропонуємо замовити засувки батерфляй в м. Бровари Київської обл. та в Києві з можливістю доставки в регіони України. Надаємо послуги по монтажу обладнання, консультуємо покупців з питань вибору запірно-регулюючої арматури. Зв'яжіться з нами, щоб отримати актуальну інформацію або оформити замовлення.
 
 
Засувки типу Батерфляй

 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити