Про компанію
Головна > Сигналізатори, лічильники, автоматика
Наша продукція та обладнання

Сигналізатори, лічильники, автоматика

 

 

Сигналізатори загазованості Сигналізатор Варта 2-03

Газосигналізатори (сигналізатори газу) - це прилади газового контролю, призначені для безперервного контролю концентрації природного побутового паливного газу ГОСТ 5542 (метану, СН4) і (або), в залежності від моделі, чадного газу (окису вуглецю, СО) в повітрі побутових і комунальних приміщень.
 

Лічильники газу побутові Счетчики газа

Призначені для вимірювання об'єму природного газу та парів скрапленого вуглеводневого газу в комунально-побутовій сфері.
 
 

Лічильники газу промислові Счетчики газа GMS. фото

Лічильники газу призначені для вимірювання об'єму природного газу та інших неагресивних газів щільністю не менше 0,67 кг/м3. Лічильники використовують в газовій, газопереробній та інших сферах промисловості і комунального господарства для комерційного і технологічного обліку газу.
 

Коректори газу Корректоры газа

Коректор газу призначений для вимірювання витрати та кількості природного газу, а також одно- і багатокомпонентних газових сумішей. Використовується з лічильниками газу з імпульсним виходом для розрахунку реального споживання газу, зведеного до стандартних умов.
 

Пульти контролю роботи котельні Пульты контроля работы котельной

Пульт контролю призначений для експлуатації в котельних, що працюють на природному газі. Можливе використання пульта для котелень інших систем, а також для різних технологічних установок, що працюють без постійної присутності обслуговуючого персоналу.
 

Системи контролю протікання води Система контролю протікання води АНТИПОТОП

Готове рішення для запобігання протікання води в побутових, адміністративних і виробничих приміщеннях - автономна система "Антипотоп".
 
 

Прилади для вимірювання тиску і температури Приборы для измерения давления и температуры

Призначені для вимірювання надлишкового тиску рідин, пари і газу в комунально-побутовій сфері.
 

Форма замовлення

× Закрити