Про компанію
Головна > Очищення води
Продукція та обладнання

Очищення води

Поряд з піском, мулом, іржею і пр., З якими успішно борються механічні фільтри, найбільш типовими домішками, одночасно присутніми у воді більшості джерел водопостачання України, є солі жорсткості, сполуки заліза, марганцю, алюмінію, нітратів, амонію, органічні речовини природного походження . Рівні концентрацій цих компонентів у воді підземних і поверхневих джерел різні. Так, для артезіанської води, крім солей жорсткості, характерно також надлишкове присутність іонів заліза і марганцю, в ряді випадків, амонію, нітратів, рідше - органічних сполук.
 
Зміст же останніх в водопровідній воді практично завжди достатньо високий, незважаючи на попередню централізовану підготовку, яку проходить поверхнева вода перед подачею споживачам. Вміст іонів жорсткості, заліза, марганцю у водопровідній воді зазвичай нижче, ніж в артезіанській, але в той же час в ній присутній алюміній. Як для артезіанської, так і для водопровідної води одночасне видалення названих домішок є найбільш актуальним завданням при отриманні питної та технічної води.
 
Підвищена жорсткість води викликає сухість шкіри, постійні проблеми з накипом, вихід з ладу побутової, опалювальної техніки (значне зменшення ККД котла). Надлишкове присутність заліза і марганцю псує зовнішній вигляд і якість сантехніки, подразнює шкіру і слизові оболонки, негативно позначається на функції печінки і нирок.
 
 
Система очистки води. Схема
Форма замовлення

× Закрити