Про компанію
Головна > Новини
Наша продукція та обладнання

Новини

Червень 2017

Елетромагнітний клапан високого тиску124 ACLКлапани електромагнітні ACL (Італія). Зміна ціни, нові моделі, зміна температурного режиму клапанів з пневмоприводом!

Докладніше

Травень 2017

Кран триходовий з електроприводом De PalaНОВИНКА!  Крани кульові з електроприводом De Pala (Італія) в компактному виконанні за суперціною!

Докладніше

Жовтень 2016

Клапан з пневмоприводом Р170 ACL  НОВЫЙ ПРОДУКТ! Клапан відсічний із нержавіючої сталі (T = 180 °C) з пневмоприводом серії Р150 - Р170 - Р270 виробництва ACL (Італія)!

Докладніше

Вересень 2016

НОВИНКА! Регулюючі клапани (крани) кульові з електроприводом De Pala (ІталІя)

Докладніше

Травень 2016

Раді будемо бачити Вас на нашому виставковому стенді, Аква-Терм 2015, з 12 по 15 травня за адресою: Броварський пр-т, 15 "Міжнародний Виставковий Центр"

Докладніше

Квітень 2016

виробництва фірми Elettromeccanica Delta під маркою Elektrogas
тепер доступні з діапазоном тиску до 6 bar.

Докладніше

Березень 2015

Фільтри газові Elektrogas серії FG виробництва Elettromeccanica Delta SpA (Італія) відтепер випускаються в стандартному виконанні для температури навколишнього середовища -40 ° С ... + 80 ° С, що дозволяє без проблем встановлювати їх в наших кліматичних умовах - як на вулиці, так і всередині приміщень . Широкий діапазон приєднань від ½ 'до DN300, робочий тиск до 2 або 6 бар, мінімальні втрати тиску, спеціальні версії для біогазу, коксового газу роблять ці фільтри найбільш привабливими в своєму сегменті.

Докладніше

Січень 2015

Шановні колеги, партнери та друзі. Ми раді повідомити Вам, що незважаючи на зміни в митному законодавстві, фірма «Італгаз» спільно з західноєвропейськими постачальниками знайшла можливість не піднімати ціни на імпортовану продукцію в Україні в новому 2015, залишивши їх на рівні 2014! Поки залишається проблема нестабільного і завищеного курсу гривні, але тут ми завжди йдемо назустріч покупцеві - дзвоніть, домовимося.

Докладніше

Грудень 2014

Італійська фірма Elettromeccanica Delta під маркою Elektrogas освоїла випуск електромагнітних клапанів VRA, VLA, VTA, розроблених спеціально для регулювання подачі повітря в пальникові системи, приєднання від 3/4 'до DN80. Можливе виконання з швидким або повільним (до 4 с) відкриттям / закриттям. Також нагадуємо, що електромагнітні клапани для газу та фільтри газові FG доступні у версіях до DN 300 мм, тиск до 6 бар. Для всіх клапанів розроблені індикатори закритого положення PCS.

Для виробників пальників цікаві будуть крани / засувки батерфляй VF і VFH з електроприводом (автоматизовані) для управління витратою повітря і газу, температура середовища може досягати 450 ° С, а також реле тиску газу / повітря PSG c приєднанням 1/4 ", робочим тиском до 1 бару і налаштуванням спрацьовування від 5 до 500 мбар.

Докладніше

Листопад 2014

Вже давно компанія Pietro Fiorentini (Італія) здійснює випуск бюджетних побутових регуляторів тиску FE6 з максимальною витратою до 6 нм3 / год, що володіють усіма необхідними ступенями захисту і стабільно працюючих в діапазоні вхідного тиску 0,15 - 8,6 бар.

Унаслідок цінової політики ці регулятори в Україну майже не потрапляли, завозилися вже звичні всім FE10, але в даний час регулятор FE6 присутній на складах і стоїть на 6% дешевше FE10 - при нинішньому курсі різниця все-таки відчутна.

Крім того постійно вдосконалюється промисловий сегмент регуляторів, що покриває весь існуючий діапазон тисків і продуктивності, промислові фільтри HFA, HFB з робочим тиском до 75 бар і теплообмінники підігріву газу.

Докладніше

Жовтень 2014

Наша компанія успішно здійснює цього року монтаж колективних систем димовидалення при поквартирному автономному опаленні багатоповерхових житлових комплексів. Вже змонтовані і здані в експлуатацію колективні димохідні системи (включаючи наважку котлів) житлових комплексів у с. Чубинське, Тарасівка, в м.Бровари, Вишгороді Київської області, придбаний величезний практичний досвід.

Продовжуємо проектувати, монтувати, здійснювати пусконаладку котелень, систем тепло-, газопостачання, переводимо існуючі котельні на альтернативні види палива - дрова, пелети тощо.

Докладніше

Вересень 2014

Італійська фіма De Pala істотно розширила лінійку триходових термостатичних змішувальних і перемикаючих клапанів, що працюють в автоматичному режимі і не вимагають підключення до зовнішніх пристроїв, а також сервоприводу. Тепер в наявності приєднувальні розміри кранів MTS до 1 '½, а також нові моделі MTB10, MTA10. Спеціально для захисту твердопаливних котлів від утворення конденсату пропонуються клапани МТА105 і МТА106 - дуже актуальна на сьогодні позиція.

Широка лінійка кранів 2-х, 3-х, 4-хходових з сервоприводом кульових і роторних з приєднанням до DN 100 мм забезпечує вирішення будь-яких завдань з управління потоками води. Наприклад, для зручності монтажу, при необхідності перемикання потоку води, зараз, поряд з класичним L-подібним, можна використовувати і латерально-перекидний кран.

Докладніше
Форма замовлення

× Закрити