Про компанію
Наша продукція та обладнання

Будівництво димохідних систем «повітря-газ» при поквартирному автономному опаленні багатоповерхових житлових комплексів, колективне димовидалення.

Димохідна система «повітря-газ» - це комплексне рішення по димовідводу систем автономного опалення багатоквартирних житлових будинків. Вона забезпечує котли повітрям, необхідним для горіння, і відводить продукти згорання вище даху будинку через колективний димохід. Переваг маса, від економічності і комфорту до безпеки і естетичності (не порушуються фасади будівель, виключається можливість попадання диму в свою або сусідні квартири тощо).

На сьогодні силами ТОВ «Італгаз» вже успішно змонтовані і здані в експлуатацію колективні димохідні системи (включаючи підвішування котлів) житлових комплексів у с. Чубинське, Тарасівка, в м.Бровари, Вишгороді Київської області, придбаний величезний практичний досвід.

 

Колективні димоходи

Загальні характеристики систем

 Димохідну систему «повітря-газ» можна встановлювати як при новому будівництві так і при капітальному ремонті або реконструкції житлових будинків, коли їх необхідно перевести на автономне опалення. Для монтажу димохідної системи потрібно тільки дві умови - наявність фундаменту і співвісні отвори в міжповерхових перекриттях, які на 50 мм більше ніж габарити димохідної системи.

Технічні характеристики

Кількість підключень до 4 до 5 до 7 до 10 Габарити системи колективного димоходу
Діаметр колективного димоходу (D), мм 180 200 250 300
Габарити системи (A), мм 400х400 400х400 480х480 570х570
Вага системи, кг/мп 72 73 124 165

Димохід нержавіюча сталь

*  Розрахунок діаметра димоходу в залежності від кількості підключень потрібно проводити по ДСТУ EN 13384:2010. 

Внутрішня труба (колективний димохід) димохідної системи «повітря-газ» виготовлена з кислотостійкої нержавіючої сталі, нечутливою до дії конденсату, єдиного шкідливого фактора в роботі димохідної системи. Завдяки цьому термін експлуатації димохідних систем «повітря-газ» з якісної неіржавіючої сталі фактично дорівнює терміну експлуатації будівлі.

Герметичність системи забезпечує термостійкий ущільнювач, який встановлюється у фірмові пази кожної труби.

 
Форма замовлення

× Закрити