Про компанію
Головна > Регулятори тиску > Редуктор тиску газу побутовий (до 100 нм3/год)
Промислове обладнання та арматура

Редуктор тиску газу побутовий (до 100 нм3/год)

 
Редуктор тиску газу побутовий серії FE, FES
Редуктор тиску газу побутовий Pietro Fiorentini FE-10
 
Комбінований регулятор тиску газу двоступеневий серії: FE-6, FE-10, FE-25, FES-50
Номінальна витрата: 6– 50 нм3/год
Вхідний тиск: 0,2 – 8,6 бар
Вихідний тиск: 13 - 500 мбар
Клас точності: AC 5%
Клас температури: - 30 (- 38)°C … + 60°C
 
 

 
Регулятори тиску газу серії FEX
 
Регулятор тиску газу FEX
Комбінований регулятор тиску газу двоступеневий серії: FEX-75, FEXS-100
Номінальна витрата: 75 - 100 нм3/год
Вхідний тиск: 0,2 – 8,6 бар
Вихідний тиск: 13 - 500 мбар
Клас точності: AC 5%
Клас температури: - 30 (- 38)°C … + 60°C
 
 

 

Що таке регулятор тиску газу?

 
Регулятор тиску газу (РТГ) – автономний пристрій, призначений для підтримання постійного тиску в трубопроводі. Редуктори використовують, якщо потрібно знизити надлишковий вхідний і стабілізувати вихідний тиск.
 
Робота пристрою не залежить від навантаження. В деяких РТГ передбачено скидання надлишкового тиску та аварійне вимкнення.
 
Газові редуктори бувають промисловими та побутовими.
 
Промислові працюють з витратою, котра перевищує 50 кубометрів на годину. Діапазон робочого тиску змінюється в широких межах: з середнього на низький та з високого на низький чи середній.
 
Побутові регулятори природного газу працюють з витратою не більше 50 кубометрів на годину. Пристрої знижують тиск газу з середнього на низький.
 
Побутові регулятори використовують в системах автономного газового постачання в малоквартирних будинках, будинках котеджного типу, встановлюють на газорегуляторні побутові шафи, газові регуляторні пункти та установки, пальники, прилади, де потрібна підтримка стабільного навантаження. Пристрої монтують на трубопровідні елементи в точку контролю, яка дозволяє безпосередньо впливати на показники газу, що подається.
 
Редуктори природного газу обладнані запобіжними запірними клапанами. Це робить їх використання безпечним. Автоматичне вимкнення відбувається, якщо навантаження перевищує допустиме граничне значення або відсутній вхідний тиск.
 

Типи регуляторів природного газу

 
Залежно від кількості ступенів регулювання тиску РТГ бувають:
 
  • одноступеневі;
  • двоступеневі.
 
Одноступеневі використовують в якості першого ступеня в побутових установках редукування газу. Тиск підтримується з точністю до 1 кПа. Пристрої оснащені вбудованим фільтром, можуть комплектуватися ЗЗК та ЗСК.
 
Двоступеневий РТГ встановлюють у випадках, коли одноступеневого недостатньо. При цьому один регулятор (високого тиску) встановлюється на ГРП, звідки подається середній тиск газу до споживачів, а інший (низького) – встановлюється безпосередньо у споживача. Системи мають підвищену точність регулювання – до 0,25 кПа.
 
Двоступеневий газовий регулятор можна монтувати в будь-якому положенні. У конструкції використовуються елементи з високою чутливістю – це дозволяє знизити нерівномірність регулювання.
 
Залежно від потреб, на нашому сайті можна придбати регулятор тиску газу для приватного будинку серії FE, FES і FEX.
 
Для замовлення редуктора тиску газу побутового телефонуйте за номерами, які ви бачите у верхній або нижній частині сторінки, пишіть на електронну пошту italgaz@ukr.net. Безкоштовно доставимо по Києву при замовленні від 4 тис. грн. Товар можна забрати з нашого складу за адресою м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 90, оф. 39.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити