Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Колективні димоходи багатоквартирних будинків

Колективні димоходи
Монтаж систем автономного опалення в багатоквартирних будинках вимагає особливої уваги до питань димовидалення та відведення продуктів згоряння. Для вирішення цих завдань успішно використовуються колективні димоходи. Ці конструкції сприяють безпечній експлуатації котлів, відрізняються надійністю і невибагливістю в обслуговуванні.
 
 Димохідна система «повітря-газ» - це комплексне рішення по димовідводу систем автономного опалення багатоквартирних житлових будинків. Вона забезпечує котли повітрям, необхідним для горіння, і відводить продукти згорання вище даху будинку через колективний димохід. Переваг маса, від економічності і комфорту до безпеки і естетичності (не порушуються фасади будівель, виключається можливість попадання диму в свою або сусідні квартири тощо).
 
Пристрій колективних димохідних систем
 
Вони складаються з двох труб різного діаметру, вкладених один в одного і закріплених спеціальними перемичками. По трубі меншого діаметру відводяться продукти згоряння, а по просвіту більш товстої труби до котла надходить необхідний для горіння кисень. Кожен котел з'єднується з основним трубопроводом патрубком і може експлуатуватися незалежно від інших підключених до системи агрегатів.
 
По розташуванню системи колективних димоходів бувають:
 
1. Внутрішні. Їх елементи розміщуються всередині спеціально облаштованих шахт.
2. Зовнішні. Такі конструкції закріплюються прямо на стіні будівлі. За рахунок акуратного зовнішнього вигляду вони не порушують естетику фасаду.
 
Комунікації можуть утеплятися, якщо того вимагають кліматичні умови експлуатації, оснащуватися збірниками для конденсату.
 
Переваги колективних димоходів
 
  1. Довговічні матеріали. Внутрішні елементи виготовляються з нержавіючої сталі і мають максимальну стійкість до корозії і впливу хімічно агресивних компонентів. Зовнішній кожух також може бути виконаний з нержавіючої сталі або оцинкованої сталі.
  2. Проста конструкція. Модульна система дозволяє монтувати комунікації будь-якої конфігурації і протяжності, спрощує процес складання.
  3. Мінімальні вимоги до несучої здатності основи. Невеликої товщини металу, з якого виготовлені конструкції, досить для їх міцності і стійкості до механічних пошкоджень. Але за рахунок неї комунікації не роблять на стіни будівлі великого навантаження, їх можна монтувати навіть на об'єктах старого будівництва.
  4. Висока ефективність. Конструкція трубопроводів така, що вони можуть виконувати свої функції без встановлення вентиляторів і інших додаткових пристроїв.
  5. Простота в обслуговуванні. Наявність ревізійних отворів дозволяє проводити прочищення та профілактику трубопроводів без їх демонтажу.
 
Загальні характеристики систем
 
 Димохідну систему «повітря-газ» можна встановлювати як при новому будівництві так і при капітальному ремонті або реконструкції житлових будинків, коли їх необхідно перевести на автономне опалення. Для монтажу димохідної системи потрібно тільки дві умови - наявність фундаменту і співвісні отвори в міжповерхових перекриттях, які на 50 мм більше ніж габарити димохідної системи.
 
Технічні характеристики
 
Кількість підключень
до 4
до 5
до 7
до 10
Габарити системи колективного димоходу
Діаметр колективного димоходу (D), мм
180
200
250
300
Габарити системи (A), мм
400х400
400х400
480х480
570х570
Вага системи, кг/мп
72
73
124
165
Димохід нержавіюча сталь
*  Розрахунок діаметра димоходу в залежності від кількості підключень потрібно проводити по ДСТУ EN 13384:2010. 
 
Внутрішня труба (колективний димохід) димохідної системи «повітря-газ» виготовлена з кислотостійкої нержавіючої сталі, нечутливою до дії конденсату, єдиного шкідливого фактора в роботі димохідної системи. Завдяки цьому термін експлуатації димохідних систем «повітря-газ» з якісної неіржавіючої сталі фактично дорівнює терміну експлуатації будівлі. 
Герметичність системи забезпечує термостійкий ущільнювач, який встановлюється у фірмові пази кожної труби.
 
Грамотне проектування димохідних систем і дотримання технології їх монтажу - запорука довгої та бездоганної служби. Щоб отримати гарантований результат, звертайтеся в компанію "Італгаз". Ми спеціалізуємося на проектуванні колективних димоходів будь-якої складності, виконуємо монтажні роботи і сервісне обслуговування готових конструкцій.
 
 
Дозвільні документи

 
 
 
 
Деякі наші замовники

 
ж/м «Скандія» у м. Бровари (4 будинки)
Будівництво систем колективного димовідводу
ж/к «Тарасівський» у с. Тарасівка (6 будинків)
Будівництво систем колективного димовідводу
житлові будинки для службовців Національної гвардії України у м. Вишгороді (2 будинки)
Будівництво систем колективного димовідводу
ж/к «Променада» у м. Вишневе (2 будинка)
Будівництво систем колективного димовідводу
ж/м «Парковий» у м. Обухів
Будівництво систем колективного димовідводу
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити