Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Колективні димоходи багатоквартирних будинків

колективні димоходи
Монтаж систем автономного опалення в багатоквартирних будинках вимагає особливої ​​уваги до питань димовидалення та відведення продуктів згоряння. Для вирішення цих завдань успішно використовуються колективні димоходи. Ці конструкції сприяють безпечної експлуатації котлів, відрізняються надійністю і невибагливістю в обслуговуванні.
 
Димохідна система «повітря-газ»  - це комплексне рішення по димовідводу систем автономного опалення багатоквартирних житлових будинків. Вона забезпечує котли повітрям, необхідним для горіння, і відводить продукти згорання вище даху будинку через коаксіальний (система CLV) або "труба в блоці" (система LAS) колективний димохід. Переваг маса, від економічності і комфорту до безпеки і естетичності (чи не порушуються фасади будівель, виключається можливість попадання диму в свою або сусідні квартири і т.д.).
 

Пристрій колективних димохідних систем

 
Система CLV складається з двох труб різного діаметру, вкладених один в одного і закріплених спеціальними перемичками, система LAS - з труби, вкладеної в пустотіла спеціальний блок. По внутрішній трубі відводяться продукти згоряння, а по просвіту до котла надходить необхідний для горіння кисень. Кожен котел з'єднується з основним трубопроводом патрубком і може експлуатуватися незалежно від інших підключених до системи агрегатів.
 
По розташуванню системи колективних димоходів бувають:
 
1. Внутрішні. Їх елементи розміщуються всередині спеціально облаштованих шахт.
2. Зовнішні. Такі конструкції закріплюються прямо на стіні будівлі. За рахунок акуратного зовнішнього вигляду вони не порушують естетику фасаду.
 
Комунікації можуть утеплятися, якщо того вимагають кліматичні умови експлуатації, оснащуватися збірками для конденсату.
 
 

Переваги колективних димоходів

 
  1. Довговічні матеріали. Внутрішні елементи виготовляються з нержавіючої сталі і мають максимальну стійкістю до корозії і впливу хімічно агресивних компонентів. Зовнішній кожух також може бути виконаний з нержавіючої сталі або оцинкованої сталі. В системі LAS використовуються полегшені блоки.
  2. Проста конструкція. Модульна система дозволяє монтувати комунікації будь-якої конфігурації і протяжності, спрощує процес складання.
  3. Мінімальні вимоги до несучої здатності підстав. Невеликої товщини металу, з якого виготовлені конструкції, досить для їх міцності і стійкості до механічних пошкоджень. Але за рахунок неї комунікації не роблять на стіни будівлі великого навантаження, їх можна монтувати навіть на об'єктах старої споруди. Системи LAS використовують зазвичай при новому будівництві.
  4. Висока ефективність. Конструкція трубопроводів така, що вони можуть виконувати свої функції без встановлення вентиляторів і інших додаткових пристроїв.
  5. Простота в обслуговуванні. Наявність ревізійних отворів дозволяє проводити прочищення та профілактику трубопроводів без їх демонтажу.
 
Загальні характеристики систем
 
 Димохідну систему «повітря-газ» можна встановлювати як при новому будівництві так і при капітальному ремонті або реконструкції житлових будинків, коли їх необхідно перевести на автономне опалення. Для монтажу колективних димоходів з нержавіючої сталі потрібно тільки дві умови:
  • наявність фундаменту
  • співвісні отвори в міжповерхових перекриттях, які на 50 мм більше ніж габарити димохідної системи.
 
Технічні характеристики
 
кількість підключень
до 4
до 5
до 7
до 10
Габарити системи колективного димоходу
Діаметр колективного димоходу (D), мм
180
200
250
300
Габарити системи (A), мм
400х400
400х400
480x480
570х570
Вага системи, кг /мп
72
73
124
165
Діаметр колективного димоходу (Dv), мм
 
200
250
300

Діаметр колективного димоходу (Dn), мм
 
320
400
500
 
* Розрахунок діаметра димоходу в залежності від кількості підключень потрібно проводити згідно з ДСТУ EN 13384: 2010. 
 
Внутрішня труба (колективний димохід) димохідної системи «повітря-газ» виготовлена ​​з кислотостійкої нержавіючої сталі, нечутливою до дії конденсату, єдиного шкідливого фактора в роботі димохідної системи. Завдяки цьому термін експлуатації димохідних систем «повітря-газ» з якісної нержавіючої сталі фактично дорівнює терміну експлуатації будівлі.
 
Герметичність системи забезпечує термостійкий ущільнювач, який встановлюється в фірмові пази кожної труби.
 
 
Грамотне проектування димохідних систем і дотримання технології їх монтажу - запорука довгого і бездоганної служби. Щоб отримати гарантований результат, звертайтеся в компанію "Италгаз". Ми спеціалізуємося на проектуванні колективних димоходів будь-якої складності, виконуємо монтажні роботи і сервісне обслуговування готових конструкцій.
 
 
Дозвільні документи

Додаток до ліцензії ТОВ
 
 
 
 
Деякі наші замовники

 
ж /м «Скандію» в м Бровари (4 будинки)
Будівництво колективних димохідних систем
ж /к «ТАРАСІВСЬКИЙ» в с. Тарасівка (6 будинків)
Будівництво колективних димохідних систем
житлові будинки для службовців Національної Гвардії України в м Вишгород (2 будинки)
Будівництво колективних димохідних систем
ж /к «Променада» у смт. Вишневе (2 будинки)
Будівництво колективних димохідних систем
ж /м «Парковий» в м.Обухів
Будівництво колективних димохідних систем
 

Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити