Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Колективні димоходи багатоквартирних будинків

 
Димохідна система «повітря-газ» - це комплексне рішення по димовідводу систем автономного опалення багатоквартирних житлових будинків. Вона забезпечує котли повітрям, необхідним для горіння, і відводить продукти згорання вище даху будинку через колективний димохід. Переваг маса, від економічності і комфорту до безпеки і естетичності (не порушуються фасади будівель, виключається можливість попадання диму в свою або сусідні квартири тощо).
 
На сьогодні силами ТОВ «Італгаз» вже успішно змонтовані і здані в експлуатацію колективні димохідні системи з нержавіючої сталі (включаючи підвішування котлів) житлових комплексів у с. Чубинське, Тарасівка, в м.Бровари, Вишгороді Київської області, придбаний величезний практичний досвід.
 
Колективні димоходи
 
Загальні характеристики систем
 
 Димохідну систему «повітря-газ» можна встановлювати як при новому будівництві так і при капітальному ремонті або реконструкції житлових будинків, коли їх необхідно перевести на автономне опалення. Для монтажу димохідної системи потрібно тільки дві умови - наявність фундаменту і співвісні отвори в міжповерхових перекриттях, які на 50 мм більше ніж габарити димохідної системи.
 
Технічні характеристики
 
Кількість підключень
до 4
до 5
до 7
до 10
Габарити системи колективного димоходу
Діаметр колективного димоходу (D), мм
180
200
250
300
Габарити системи (A), мм
400х400
400х400
480х480
570х570
Вага системи, кг/мп
72
73
124
165
Димохід нержавіюча сталь
*  Розрахунок діаметра димоходу в залежності від кількості підключень потрібно проводити по ДСТУ EN 13384:2010. 
 
Внутрішня труба (колективний димохід) димохідної системи «повітря-газ» виготовлена з кислотостійкої нержавіючої сталі, нечутливою до дії конденсату, єдиного шкідливого фактора в роботі димохідної системи. Завдяки цьому термін експлуатації димохідних систем «повітря-газ» з якісної неіржавіючої сталі фактично дорівнює терміну експлуатації будівлі.
 
Герметичність системи забезпечує термостійкий ущільнювач, який встановлюється у фірмові пази кожної труби.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити