Про компанію
Головна > Очищення води
Промислове обладнання та арматура

Очищення води

 
Фільтри механічного очищення
Фільтр механічного очищення магістральний YTB-10BL-1B
 
Механічні фільтри очищують воду від тих домішок, які присутні там в нерозчиненому вигляді. Фільтр надійно оберігають систему водопостачання, її окремі вузли й обладнання (сантехніка, опалювальні системи, побутові прилади - пральні та посудомийні машини) від засмічення та корозії, що виникають внаслідок електрохімічної активності зважених частинок. 
 
Детальніше >>>
 

Система Ecosoft FK, версія «MONEX»
 
Системи комплексного очищення води
 
Повністю автоматизовані системи комлексного очищення води, як для приватного будинку так і для невеликого офісу/підприємства.
 
 

Фільтр під мийку Джерельна Вода 2

Проточні фільтри очищення питної води
 
Фільтр призначений для подвійного очищення питної води будинку або в невеликих офісних приміщеннях до якості джерельної, очищає водопровідну воду з великим вмістом заліза і органіки. Він компактно вмонтовується під мийку, а на стільницю виводиться окремий кран для чистої питної води. 
 
Детальніше >>>
 

 
Системи зворотнього осмосу

Зворотній осмос ABSOLUTE. фото

Зворотній осмос - сучасна технологія очищення води, яка робить її безпечною і корисною для здоров'я людини. Вона продиктована самою природою: використовуючи осмос, рослини отримують
мінеральні елементи з грунту. Осмос, що застосовується в очищенні води, діє за зворотнім принципом і позбавляє воду від органічних та мінеральних домішок за допомогою штучної мембрани, створеної за аналогією з клітинною мембраною рослин.
 
 

 
Поряд з піском, мулом, іржею і пр., З якими успішно борються механічні фільтри, найбільш типовими домішками, одночасно присутніми у воді більшості джерел водопостачання України, є солі жорсткості, сполуки заліза, марганцю, алюмінію, нітратів, амонію, органічні речовини природного походження . Рівні концентрацій цих компонентів у воді підземних і поверхневих джерел різні. Так, для артезіанської води, крім солей жорсткості, характерно також надлишкове присутність іонів заліза і марганцю, в ряді випадків, амонію, нітратів, рідше - органічних сполук.
 
Зміст же останніх в водопровідній воді практично завжди достатньо високий, незважаючи на попередню централізовану підготовку, яку проходить поверхнева вода перед подачею споживачам. Вміст іонів жорсткості, заліза, марганцю у водопровідній воді зазвичай нижче, ніж в артезіанській, але в той же час в ній присутній алюміній. Як для артезіанської, так і для водопровідної води одночасне видалення названих домішок є найбільш актуальним завданням при отриманні питної та технічної води.
 
Підвищена жорсткість води викликає сухість шкіри, постійні проблеми з накипом, вихід з ладу побутової, опалювальної техніки (значне зменшення ККД котла). Надлишкове присутність заліза і марганцю псує зовнішній вигляд і якість сантехніки, подразнює шкіру і слизові оболонки, негативно позначається на функції печінки і нирок.
 
 
Система очистки води. Схема
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити