Про компанію
Промислове обладнання та арматура

Пальник блочний газовий

Газовий пальник GAS P 250/M CE TL. фото
 
Блочний газовий пальник складається з безпосередньо пальника в цілісному блоці з вентилятором, а також системою автономного управління та регулювання.
 

Як працює блочний газовий пальник

 
Автоматизовані блочні пальника (АБП) застосовують на незалежних котельних установках потужністю від 5 кВт. При цьому участь та контроль з боку людини необхідні тільки в нестандартних умовах (наприклад, аварійна ситуація).
 
Автоматизована система пальника гарантує її самостійне включення та контроль безпеки. Функція оптимізованої роботи, в залежності від рівня навантаження, також позбавляє від необхідності постійного контролю з боку людини. При аварійній ситуації, робота пальника автоматично припиняється і відновлюється після втручання людини та усунення неполадок.
 
Автоматичні блочні пальники включають в себе газовий мультиблок. Він виконує в першу чергу стабілізуючу функцію, щоб тиск газу на виході був вище мінімально допустимого вхідними параметрами, але не перевищувало максимальний поріг. Коли вхідний тиск опускається нижче норми, спеціальне реле зупиняє роботу пальника. Відновлюється робота автоматично, коли тиск нормалізується. Стабілізуючий модуль підтримує постійний тиск на виході незалежно від його вхідного рівня.
 
Газова рампа оснащена фільтрами, які очищають газ від механічних домішок. Його відсутність призводить до нещільного закриття затвору клапана. Мультимодуль також містить регулятор витрати газу 1-й і 2-й ступені потужності і регулятор стартового тиску.
 
Роботу вентилятора АБП контролює реле тиску повітря. Якщо зупиняється електродвигун, то реле вимикає і пальник. Сервопривод самостійно змінює положення повітряної заслонки, в залежності від необхідної кількості споживаного повітря.
 
АБП мають компактні розміри, а їх пристрій створено таким чином, щоб було зручно проводити огляд та заміну вузлів. Очищення деталей можна робити без розбору вузлів підведення палива або демонтажу всього пальника. Заміна деталей практично виключає їх неправильний монтаж, самостійний розбір і переміщення.
 
Якісна відмінність вентиляторних пальників від атмосферних полягає в типі горіння. Вентиляторні пальники використовують дифузійне горіння, швидкість якого залежить від швидкості змішування палива та повітря. При цьому рівень температур не впливає на процес. Кінетичний процес горіння в атмосферних пальниках повністю залежить від температури.
 

 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити