Про компанію
Головна > Регулятори тиску
Промислове обладнання та арматура

Регулятори тиску

 
Редуктори тиску води
Регулятор води Watts
 
Редуктор застосовується, якщо максимальний тиск в мережі системи водопостачання перевищує максимальний робочий тиск системи яка живиться або допустимий тиск для арматури чи приладів.
 
Детальніше >>>
 

Регулятори тиску газу
Регулятор газу  Fiorentini FE
 
Регулятори газу виробництва Pietro Fiorentini (Італія) призначені для редукування неагресивних газів з високого / середнього тиску до середнього / низького. Встановлюються в будь-якому положенні в місцях захищених від атмосферних опадів. Має вбудований фільтр. Можлива комплектація вбудованим ПЗК і ПСК.
 
Детальніше >>>
 

Регулятори тиску газу промислові
Регулятор тиску газу Dival 600-700 Pietro Fiorentini
 
Промислові регулятори тиску газу виробництва Pietro Fiorentini (Італія) призначені для редукування неагресивних газів з високого (надвисокого) / середнього тиску до середнього / низького. Встановлюються в будь-якому положенні в місцях захищених від атмосферних опадів. Можлива комплектація вбудованим ПЗК і ПСК, пілотом, шумопоглиначем, датчиком спрацьовування ПЗК.
 
Детальніше >>>
 

Регулятори cпіввідношення тиску
Регулятор співвідношення тиску GAVR VRGA (Watts)
 
Регулятори співвідношення тиску газ / повітря GAVR / VRGA підтримують дуже точно і в широкому діапазоні навантаження тиску газу перед пальником відповідно до тиску повітря, тобто потік газу повністю залежить від механізму, що регулює потік повітря.
 
Детальніше >>>
 

Датчики-реле тиску газу
Датчик-реле тиску газу та повітря PSG Elektrogas
 
Реле тиску PSG призначене для контролю експлуатаційного надтиску на газоповітряній лінії. Коли тиск перевищує встановлене значення, електричні контакти перемикаються. Коли тиск знижується, контакт перемикається знову. Воно підходить для моніторингу надлишкового тиску повітря і неагресивних газів.
 
 
Форма замовлення
× Закрити