Про компанію
Головна > Лічильники газу
Промислове обладнання та арматура

Лічильники газу

 
Лічильники газу побутові
 
Лічильники газу побутові
Призначені для вимірювання об'єму природного газу та парів скрапленого вуглеводневого газу в комунально-побутовій сфері.
 
Типорозмір: G1,6-G2,5-G4-G6-G10
Виробники: Візар, Октава, Gallus, Elster, GMS.
 
Детальніше >>>
 

 
Лічильники газу промислові
 
Лічильники газу промислові
Лічильники газу призначені для вимірювання об'єму природного газу та інших неагресивних газів щільністю не менше 0,67кг/м3. Лічильники використовують в газовій, газопереробнійта інших сферах промисловості та комунального господарства, для комерційного і технологічного обліку газу.
 
Типи: мембранні, роторні, турбінні, ультразвукові
Типорозмір: G10 ÷ G650
Виробники: GMS, ТЕМП, Elster, Metrix, Delta (Itron).
 
Детальніше >>>
 

 
В цьому розділі каталогу компанії «Італгаз» ви можете замовити обладнання відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку України. В асортимент входять тільки оригінальні вироби відмінної якості! Кожне з них повністю відповідає заявленим в техпаспорті характеристикам і має офіційну гарантію.
 
Газові лічильники: що саме ми пропонуємо
 
На сайті представлені різні види цього обладнання. Їх можна розділити на 3 основні категорії:
 
1. Побутові. Пропускна здатність - від 1 до 6 м³/год.
2. Комунально-побутові. Пропускна здатність - від 10 до 40 м³/год.
3. Промислові. Пропускна спроможність - понад 40 м³/год.
 
Підбираючи лічильник газу на конкретний об'єкт, крім пропускної здатності слід враховувати ряд інших параметрів. До них відносять точність вимірювання, габарити, робочий рівень шуму, діапазон температур, максимально вхідний тиск, характеристики різьби з'єднувальних елементів, робоче положення (вертикальне, горизонтальне) та деякі інші.
 

Види газових лічильників

 
Побутові лічильники представлені роторними (зняті з виробництва) моделями та моделями мембранного (діафрагменного, камерного) типу. Вирішивши купити промислову модифікацію, ви можете вибрати:
 
- мембранний;
- ротаційний;
- турбінний;
- ультразвуковий;
- вихровий лічильник на газ.
 
Кожна з перерахованих модифікацій має свої переваги. Наприклад, широкий діапазон виміру, тривалий інтервал між перевірками, наявність автоматичної системи контролю.
 
 

Ваші вигоди від співпраці з «Італгаз»

 
Наша компанія на ринку з 2004 року і за цей час заслужила репутацію надійного та відповідального продавця, що пропонує широкий спектр супутніх послуг. Абсолютно вся продукція - сертифікована. Всім, хто вирішив купити газовий лічильник, гарантується:
 
1. Професійна консультація фахівця.
2. Помірна ціна.
3. Пакет супутніх документів.
4. Послуга доставки (по м.Київ та по всій території України).
 
Крім лічильників газу ми пропонуємо коректори об'єму газу, вузли обліку газу власного виробництва, пульти контролю роботи котельні, фільтри для очищення газу, прилади для вимірювання тиску і температури та багато інших.
 
При бажанні ви можете особисто забрати товар зі складу, розташованого за адресою: Київська обл., м.Бровари, вул. Ярослава Мудрого 90, оф. 39. Тут же знаходиться офіс нашої компанії.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити