Про компанію
Головна > Опалення
Промислове обладнання та арматура

Опалення

 
Термостаты, недельные программаторы
Термостати, тижневі програматори
 
Кімнатний термостат застосовується для управління котлом, піччю центрального опалення, кульовим краном з електроприводом або іншим обладнанням.
 
Детальніше >>>
 


Крани триходові термостатичні

Клапан триходовий термостатичний De Pala

Термостатичні змішуючі та перекидні крани / клапани виробництва DE PALA (Італія) - просте рішення для створення температурного комфорту гарячого водопостачання. Дані триходові пристрої функціонально прості і незамінні для забезпечення безпеки використання гарячої води. Рукоятка забезпечена блокувальною системою. Використовуються в системах регулювання опалення (включаючи покриття), ГВП, в роботі сонячних колекторів.
 
 

Група безпеки котла Watts

Група безпеки котла
 
Група безпеки серії KSG виробництва WATTS Industries (Німеччина) застосовуються для установки в побутових опалювальних системах потужністю до 50 кВт (KSG 30), до 100 кВт (KSG 30/20М), до 200 кВт (KSG 30/25М). Являє собою комбінацію запобіжного клапана, повітряного клапана і манометра. Стандартно група безпеки налаштована на тиск 3 бар, але може бути і на 2,5 бар.
 
Детальніше >>>
 

Клапан підживлення системи опалення Watts

Клапан підживлення системи опалення
 
Підживлюючі клапани ALIMAT виробництва Watts Industries (Німеччина) застосовуються для автоматичного підживлення систем опалення і запобігають пошкодженням, що можливі через перевищення тиску при підживленні. Клапан являє собою комбінацію редуктора тиску, зворотного клапана, манометра та запірного клапана, доповнених перевірочним гвинтом для контролю щільності закриття зворотного клапана.
 
 

Регулятор витрати води  Watts
 
Регулятори витрати води / вентилі балансувальні
 
Балансувальний вентиль WATT FLOW BP виробництва Watts Industries (Німеччина) застосовується для точної і швидкої гідравлічної ув'язки частин систем ОВК і циркуляції питної води щляхом установки необхідної витрати. Основна перевага - інтегрований витратомір з шкалою яка обертається, розміченій в літрах за хвилину. Прозорий корпус шкали витратоміра НЕ омивається безпосередньо теплоносієм і таким чином захищений від забруднення. Точність вимірювання ± 10% дійсного значення витрати.
 
Детальніше >>>
 

Термоголовка радіаторна кутова IVR

Крани, вентилі, клапани, термоголовки радіаторні
 
Клапан-відсікач для радіаторів IVR 547 (прямий) або IVR 549 (кутовий), Італія - призначені для перекриття теплоносія, при заміні радіаторів опалення.
Вентиль інспекційний для радіаторів IVR 546 (прямий) або IVR 548 (кутовий), Італія - служить для регулювання подачі теплоносія.
Вентиль термостатичний для радіаторів IVR 566 (прямий) або IVR 567 (кутовий) в поєднанні з термостатичною головкою IVR 597 (Італія) призначені для точного регулювання температури в тому приміщенні де вони встановлені.
 
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити