Про компанію
Головна > Пальники промислові блочні
Наша продукція та обладнання

Пальники промислові блочні

 


Пальники промислові блочні OROFLAM
Пальники блочні OROFLAM

Компанія OROFLAM виробляє промислові пальники класу «економ», з простим дизайном та максимальною потужністю до 1,5 МВт, що працюють на газі або дизельному паливі. Всі комплектуючі, автоматика - італійського виробництва.
 
Потужність: 13,5кВт - 1500кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц; 24 VDC; 12 VDC
Паливо: газ, дизель.

 


Пальники промислові блочні F.B.R.
Пальник газовий gas_x4_m_lx FBR. фото

F.B.R. пропонує дуже широку гаму побутових і промислових пальників зі зразковим сучасним дизайном, потужністю до 17,5 МВт, використовуючи, в основному, німецькі комплектуючі.
 
Потужність: 11кВт - 17500кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц
Паливо: газ (природний газ, зріджений газ, біогаз, коксовий і т.д.), дизельне паливо, мазут.

 


Пальники пелетні КОМФОРТ Пальники пелетні КОМФОРТ

Промислові пелетні пальники з автоматичним золовидаленням КОМФОРТ покривають діапазон теплових навантажень 25 - 1000 кВт, забезпечуючи плавне регулювання потужності. Виробляються в Україні на базі європейських комплектуючих.
 
Потужність: 25кВт - 100кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц
Паливо: пелети

ТОВ «Італгаз« пропонує українському ринку промислові пальники блочного типу з примусовою подачею повітря, регульованим коефіцієнтом надлишку повітря, без попереднього змішування горючої суміші, одноступінчастим, двоступінчастим або плавним регулюванням потужності. Діапазон теплової потужності від 11 кВт до 17 МВт. Апарати виробляються і тестуються в Італії (OROFLAM, F.B.R.), Україні (КОМФОРТ) і призначені для високоефективного спалювання палива в топках різних агрегатів:

 ●  водогрійних і парових котлів,
 ●  бітумоплавильних установок (при виробництві асфальту),
 ●  теплогенераторів, хлібопекарських, кондитерських печей,
 ●  плавильних печей,
 ●  зерносушарок, інших теплових установок, що експлуатуються в закритих приміщеннях
або під навісом.

Типи палива, що спалюється: дизельне, важке рідке або в'язке, природний або скраплений газ, пелети. Пальники можуть бути комбінованими: газ / дизельне паливо, газ / важке паливо.
Апарати прості в виконанні, при монтажі і обслуговуванні, повністю автоматизовані, укомплектовані всіма необхідними пристроями контролю та безпеки.

Для підбору типорозміру промислового пальника керуються такими основними принципами:

1. Бажано, щоб пальник мав 20% запасу потужності по відношенню до теплової установки, тобто при максимальній потужності, наприклад, котла 1 МВт, максимальна потужність пальника повинна становити 1,2 МВт.

2. Робочі параметри топки повинні відповідати діаграмі залежності потужності від протитиску, тобто перебувати нижче кривої, а також необхідно, щоб стартовий протитиск перевершував максимальний робочий не більше, ніж в два рази. В іншому випадку потрібно вибрати більший пальник.
Форма замовлення

× Закрити