Про компанію
Наша продукція та обладнання

Пальники F.B.R.

ГАЗОВІ ПАЛЬНИКИ gas_x2_ce_tc FBR

Газові пальники F.B.R. придатні для роботи як з природним, так і з зрідженим газом. Також можливо застосувати в котлах, печах і будь-якому іншому тепловикористовуючиму обладнанні.
 

ГАЗОВІ ПАЛЬНИКИ Low NOx Газовий пальник GAS X5/2 low nox. фото

Газові пальники Low NOX F.B.R. придатні для роботи  з природним газом. Можливе застосування в котлах, печах і будь-якому іншому тепловикористовуючиму обладнанні.
 

ДИЗЕЛЬНІ ПАЛЬНИКИ Дизельний пальник g_2_maxi FBR. фото

Дизельні пальники F.B.R. (Італія) придатні для роботи з дизельним паливом в'язкістю до 1,5 ° Е = 6,2 сСт при 20 ° С. Придатні для використання на різному обладнанні: водогрійні та парові котли і парогенератори, генератори гарячого повітря, котли на перегрітій воді, а також в різні печі для термообробки.
 

МАЗУТНІ ПАЛЬНИКИ Мазутний пальник fndp_190_3_tl fbr. фото

Пальники F.B.R. (Італія) придатні для роботи як з важким рідким (в'язкість до 5-7 ° Е при 50 ° С), так і в'язким паливом (мазути, відпрацювання та ін., в'язкість до 20 ° Е при 50 ° С). Можливо застосувати в котлах, печах і будь-якому іншому тепловикористовуючиму обладнанні.
 

КОМБІНОВАНІ ПАЛЬНИКИ Комбінований пальник gas_x4_m_lx FBR. фото

Пальники комбіновані F.B.R. (Італія) сконструйовані для роботи як з рідким, так і з газоподібним паливом (природний газ, зріджений газ, біогаз, коксовий та інше), в залежності від можливостей замовника. Можливо застосувати в котлах, печах і будь-якому іншому тепловикористовуючиму обладнанні.

                          Опитувальний лист для підбору пальника

Каталог F.B.R.           Опитувальний лист


 
F.B.R. Bruciatori була заснована 1 квітня 1969, фірма виробляє і продає пальники невеликої потужності для побутового та промислового застосування, а також пальники для плавильних печей, що працюють з легкими сплавами алюмінію, бронзи і латуні.
 
Сьогодні гамма пальників F.B.R. задовольняє специфічні вимоги в області побутового і промислового опалення, завдяки можливості проектування під замовлення і постійній дослідницькій роботі. Завдяки конструктивним особливостям, безшумності, надійності, ефективності і, найголовніше на сьогоднішній день, екологічно чистому згорянню пальники продаються в більш, ніж 80 країнах світу. Продукція має європейські сертифікати і відповідає нормам ЄС. Підприємство сертифіковане за системою якості ISO 9001: 2000.
 
F.B.R. активно працює в напрямку альтернативної енергії. Постачає пальники, що працюють на біодизелі, важкому паливі з низьким вмістом сірки, важкому мікроемульгованому паливі, а також пальники, що працюють на кользовій, соняшниковій та інших рослинних оліях.
 
Позначення пальників FBR
Форма замовлення

× Закрити