Про компанію
Наша продукція та обладнання

Пальники OROFLAM

ГАЗОВІ ПАЛЬНИКИ Газовий пальник jolly_15_mc. фото

Пальники газові блочні Oroflam (Італія) серій MC, Z є універсальними паливоспалювальними пристроями, придатними для роботи як з природним, так і зрідженим газом. Діапазон потужностей від 13,5 кВт до 1,14 МВт. Пальники з максимальною потужністю до 78 кВт мають тільки одноступеневий режим регулювання, від 117 кВт до 463 кВт - одноступеневий або двоступеневий, понад 463 кВт - тільки двоступеневий.

ДИЗЕЛЬНІ ПАЛЬНИКИ Дизельний пальник  jolly press. фото

Пальники дизельні Oroflam (Італія) придатні для роботи з рідким паливом в'язкістю не більше 1,8 ° Е при 20 ° С. Діапазон потужностей від 17 кВт до 1,5 МВт. Пальники з максимальною потужністю до 116 кВт мають тільки одноступеневий режим регулювання, від 173 кВт до 405 кВт - одноступеневий або двоступеневий, понад 405 кВт  - тільки двоступеневий

 
Компанія Oroflam s.r.l. присутня в сфері опалення понад 50 років. Особливістю компанії є власне виробництво ряду компонентів своєї продукції, що дозволяє отримати високу надійність і максимальну гнучкість.
 
Асортимент продукції включає в себе газові та дизельні пальники для різних сфер: по суті клієнтів Oroflam можна знайти серед тих, хто працює в домашньому господарстві, виробники хлібопічок та печей для випалювання кераміки, сушарки, асфальтоукладальники, де використовується пальники серії постійного струму.
 
Що стосується котлів компанія випускає серію конденсаційних настінних котлів і має можливість постачати чавунні опалювальні котли на вимогу замовника.

 

Форма замовлення

× Закрити