Про компанію
Головна > Пальники промислові > Пелетні пальники
Промислове обладнання та арматура

Пелетні пальники

 
Пелетні пальники Oroflam
Пелетний пальник  WPB 70C Oroflam. фото
 
Потужність: 30, 50, 70 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц
Паливо: пелети
 

 
Пелетні пальники Комфорт 
Пальник пелетний Комфорт-35
 
Потужність: 25 кВт - 100 кВт
Напруга: 230В 50/60 Гц
Паливо: пелети
 
 

 
Пелетні пальники Kvit
Пальник пелетний Kvit Optima 75 кВт
 
Потужність: 16 кВт - 500 кВт
Напруга: 230 VAC 50/60 Hz

 
Бункери для пелет 
Бункер для пелет BPS
 
Ємність: 0,5 - 40 м3
Завантаження: 300 - 26000 кг
 
 
Детальніше >>> (в процесі розробки)
 

 
Пелетний пальник в якості джерела тепла використовує пелети. Згораючи в котлі, паливні гранули виділяють велику кількість тепла. Паливом може стати торф'яне біопаливо, деревина, сільськогосподарські відходи і навіть сухе зерно.
 
Пелетні пальники мають широке застосування: їх використовують як в побутових, так і в промислових масштабах. З їх допомогою опалюють приміщення, забезпечують гаряче водопостачання, розтоплюють лазні. У промислових потребах їх часто встановлюють в пекарнях.
 
Пелетні пальники монтують в твердопаливні та дизельні котли, пекарні печі і будь-які інші установки, конструкція яких дозволяє інтеграцію з пелетним пальником.
 
У побутових умовах, пелетний пальник найбільш часто кріплять на дверцята твердопаливних котлів. Залежно від габаритів та маси пальника, його кріплять або на дверцятах за допомогою спеціальних засувок, або встановлюють на напрямних, по яких вона рухається при відкритті дверцят.
 

Принцип роботи пелетного пальника

 
Комплектація більшості пелетних пальників включає:
  • Шнек для автоподачі пелет;
  • Контролер для автоматизації роботи пальника;
  • Бункер для пелет, з якого відбувається подача палива;
  • Лямбда-зонд для автоматичного вимірювання кількості кисню в димових газах та регуляції горіння.
 
Для безпеки між пальником та шнеком встановлюють гофровану трубу. При виникненні зворотної тяги і руху вогню до бункера, труба перегорає і не дає полум'ю поширитися. Для подачі повітря, необхідного для горіння, в пальник вбудований вентилятор. Електронне запалювання палива забезпечується наявністю термоелектричного нагрівача.
 
На відміну від дров та вугілля, пелети не вимагають ручної подачі в топку. Для безперебійної роботи пальника досить стежити, щоб паливні гранули завжди в достатній кількості були в бункері. Подача гранул відбувається автоматично за допомогою шнека з електричним приводом. Виробники рекомендують встановлювати шнек під кутом 60 градусів.
 
Частота та кількість подачі пелет регулюється датчиками температури. Вони можуть вимірювати температуру повітря в приміщенні, води в системі опалення або ГВП, а також інші індикатори, за якими регулюється робота пальника.
 
Для підтримки стабільної температури, контролер регулює режим та інтенсивність роботи пальника. При досягненні заданої температури, пальник переходить в режим очікування. При цьому пелети тліють, але не горять. Як тільки температура опуститься нижче встановленої, включається вентилятор і пелети знову розпалюються - пальник входить в робочий режим. У разі загасання пелет, запускається їх автоматичний розпал за допомогою тена.
 
Оптимальний режим роботи пальника налаштовується зміною швидкості подачі палива і кількостю повітря в камері згоряння. Правильне налаштування пальника забезпечить найбільш ефективну та економну витрату палива.
 
Купити пелетні пальники українських та італійських виробників пропонує компанія "Італгаз", вони відповідають європейським стандартам якості, безпечні та ефективні в роботі.
 
Щоб зробити замовлення, телефонуйте або пишіть на e-mail. Менеджери компанії дадуть кваліфіковану консультацію та допоможуть зробити правильний вибір.
 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити