Про компанію
Головна > Послуги
Промислове обладнання та арматура

Послуги

Компанія «Італгаз» надає в місті Бровари та Київської області повний спектр послуг у сфері газопостачання, опалення та водопостачання селищ, садових товариств, промислових котелень, приватних будинків, квартир тощо.
 
Фахівці торгового, монтажного, проектного та сервісного підрозділів компанії виконають роботи по створенню інженерних систем з оптимальним співвідношенням ціна/якість на всіх етапах: від вибору обладнання та розробки проекту до здійснення монтажу і пуско-налагоджувальних робіт. Здійснюємо гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.
 
Наш девіз - не буває малозначущих об'єктів, сумлінно і якісно ставитися як до великих робіт (наприклад, котельня 4 МВт), так і до невеликих (1-к квартира / «гостинка» площею 22 м2).
 
Вам буде запропонований розрахунок інженерних систем на підставі наданих поверхових планів, «викопіювання» та іншої технічної інформації з урахуванням побажань з розміщення обладнання. На підставі остаточної специфікації Ви можете укласти договір на поставку та монтаж обладнання системи газопостачання, опалення, каналізації та водопостачання. У нас завжди можна замовити проект інженерної системи (котельні, теплові пункти, котеджі, селища) з розробкою повної технічної документації.
 
Основні переваги роботи з нами:
  • кваліфікований персонал;
  • наявність всіх необхідних дозвільних документів;
  • прийнятна ціна;
  • гарантія на виконані роботи.
 
Працює гнучка система знижок і бонусів для постійних клієнтів.
 
 
Документація

 
Форма замовлення
× Закрити
Замовлення зворотного дзвінка


*Тільки для жителів України
× Закрити